Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 12 липня 2025, 02:01
1744
2

Не сімейні обставини. ЗМІ назвали причину відходу Любеновича з Ворскли

Желько покинув полтавський клуб

| Оновлено 12 липня 2025, 02:01
1744
Не сімейні обставини. ЗМІ назвали причину відходу Любеновича з Ворскли
ФК Ворскла. Желько Любенович

Сербський фахівець Желько Любенович неочікувано покинув розташування полтавської «Ворскли», розірвавши контракт з полтавським клубом. Офіційною причиною вважаються сімейні проблеми сербського фахівця.

За інформацією джерела, сторони не зійшлись у серйозних розбіжностях щодо комплектування команди. Керівництво «Ворскли» наполягало на роботі з молодими футболістами та вільними агентами з низькими зарплатами.

Хотіли, щоб новий наставник створив кадровий «актив» клубу з можливістю подальших продажів. Сам Любенович, який бачив своєю задачею за рік з «Ворсклою» повернутись в УПЛ, наполягав на серйозних трансферах й запропонував список бажаних гравців. Проте бажання серба були проігноровані.

За підсумками сезону 2024/25 полтавський колектив потрапив у стикові матчі, де поступився в плей-офф «Кудрівці» та вилетів до Першої ліги. Після цієї невдачі «Ворскла» залишилася без головного тренера Юрія Максимова.

Раніше стало відомо, хто тренуватиме Ворсклу після відходу Любеновича

Оцініть матеріал
(18)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Victor673256ua
Дуже схоже, що так і було. Команду залишили багато гравців, а якогось солідного посилення не передбачалось.
Falko
"не зійшлись у розбіжностях"? ))