Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Інші новини
| Оновлено 09 липня 2025, 17:34
8571
3

Дев'ятиразову чемпіонку Вімблдону не впустили до лондонського ресторану

Навратілова поскаржилася, що столичний ресторан IVY не впустив її на вечерю

| Оновлено 09 липня 2025, 17:34
8571
Дев'ятиразову чемпіонку Вімблдону не впустили до лондонського ресторану
Getty Images/Global Images Ukraine. Мартіна Навратілова

Дев’ятиразова чемпіонка Вімблдону в одиночному розряді Мартіна Навратілова зараз перебуває в столиці Великої Британії, де з трибун спостерігає за трав’яним мейджором.

І хоча це може здатися смішним, іноді титулів і слави недостатньо, щоб отримати все в цьому житті. Легендарна американська тенісистка, можливо, найуспішніша в історії гри на трав’яному покритті, описала в соцмережах історію, яка з нею сталася у вівторок, 8 липня, в Лондоні.

Мартіна поскаржилася, що столичний ресторан IVY не впустив її на вечерю, посилаючись на те, що вона прийшла з собакою.

«Вони не пустили Лулу в ресторан, тож довелося вигадувати План Б», – з гумором написала багаторазова чемпіонка. Кількома хвилинами пізніше переможниця 18 турнірів Великого шолома в одиночному розряді повідомила, що знайшла більш гостинне місце, де з повагою поставилися до її чотириногої супутниці.

ФОТО. Мартіна Навратілова і план А, що не відбувся

ФОТО. Мартіна Навратілова і план Б з господарем більш гостинного ресторану

Оцініть матеріал
(76)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 3
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Muskrat2
Собаки мають жити в лісі, а не в сумці, ідіоти.