Оболонь має намір підсилити склад колишніми гравцями київського «Динамо»
«Пивовари» планують підписати Артема Кулаковського, Євгена Пасіча та Клима Приходька
8 липня відбувся товариський матч, в якому зійшлися представники Української Прем’єр-ліги. Київська «Оболонь» здолала дебютанта елітного дивізіону «Кудрівку» з рахунком 2:0.
За інформацією джерела, у цьому поєдинку брали участь потенційні новачки «пивоварів». Столичний клуб має намір підсилити склад трьома гравцями, двоє з яких раніше виступали у складі київського «Динамо»:
- центральний півзахисник Артем Кулаковський (вихованець «Динамо», минулого сезону грав за полтавську «Ворсклу»)
- опорний півзахисник Клим Приходько (на початку кар'єри перебував у структурі «Динамо», сезон 2024/25 провів у складі «Лівого Берега»)
- правий захисник Євген Пасіч (має контракт із харківським «Металістом 1925» до червня 2026 року)
«Оболонь» планує підписати Кулаковського та Приходька на правах вільних агентів, а Пасіча буде взято в оренду у харківського клубу.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
06 грудня 2025, 16:59
5
Матч розпочнеться о 18:00 за київським часом
Футбол
|
06 грудня 2025, 08:33
15
Беттоні пробув тиждень на базі киян
Коментарі 0