Тренер Сіннера: Травма? Його форхенд втратив близько 10 км/год у швидкості
Даррен Кехілл висловився про пошкодження ліктя Янніка напередодні матчу 1/4 фіналу Вімблдона
Тренер першої ракетки світу в чоловічому одиночному розряді Янніка Сіннера Даррен Кехілл прокоментував травму ліктя італійця перед матчем 1/4 фіналу Вімблдона-2025:
«Ми тренувалися в приміщенні і перекидали йому м'яч протягом 20-30 хвилин, щоб він відчув його. Його форхенд втратив близько 10 км/год у швидкості. Він буде в порядку, було класно знову вийти на корт, а для нього просто неможливо взяти вихідний».
7 липня Яннік провів поєдинок четвертого раунду трав'яного мейджора проти Григора Димитрова. Сіннер поступався 0:2 по сетах і в третій партії Димитров знявся через пошкодження грудного м'яза. Сам же Яннік отримав травму ліктя ще на старті поєдинку.
Після завершення зустрічі з'явилася інформація, що 8 числа Яннік відправиться на МРТ. Він його пройшов, але результати невідомі. Команда італійського тенісиста скасувала відкрите заплановане тренування.
9 липня Сіннер зіграє проти американця Бена Шелтона у чвертьфіналі Вімблдонського турніру. Орієнтовний час початку матчу – 16:30 за Києвом.
Darren Cahill a @Tennis_Now:
— Quindici Zero 🎾 (@quindicizero) July 8, 2025
"Ci siamo allenati al coperto e gli abbiamo passato la palla per 20/30 minuti, per fargliela sentire. Ha perso circa 10 km/h di velocità con il dritto.
Starà bene, è stato bello tornare in campo e per lui è impossibile prendersi un giorno di… pic.twitter.com/XS4nCpLIYh
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Підопічні Енріке переконливо обіграли «Ренн»
Слідкуйте за результатами українців на турнірах ITF цього тижня на Sport.ua
