Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Іспанія
|
1702
1

Романо підтвердив. Сенсаційний футболіст Реала залишиться в Мадриді

Мадридський клуб не розглядатиме жодних пропозицій про відхід Гонсало Гарсії

Романо підтвердив. Сенсаційний футболіст Реала залишиться в Мадриді
Getty Images/Global Images Ukraine. Гонсало Гарсія

Форвард мадридського «Реала» Гонсало Гарсія продовжить свою кар'єру в чемпіонаті Іспанії – королівський клуб не має наміру продавати чи віддавати в оренду талановитого гравця.

Авторитетний інсайдер Фабріціо Романо повідомив, що 21-річний футболіст повністю задоволений своїм становищем у команді, а головний тренер Хабі Алонсо вражений грою форварда.

«Реал» не розглядатиме жодних пропозицій про відхід Гонсало, який став справжнім відкриттям клубного чемпіонату світу. Гарсія успішно замінив травмованого Кіліана Мбаппе в центрі атаки і за п'ять матчів записав на свій рахунок п'ять результативних дій.

У минулому сезоні іспанець провів лише три матчі за першу команду в чемпіонаті (один гол), проте став лідером «Кастильї», у складі якої забив 25 голів в 36 поєдинках.

Контракт Гарсії діє до червня 2027 року, а його орієнтовна вартість становить вісім млн євро. 9 липня королівський клуб зіграє проти французького ПСЖ на стадії 1/2 фіналу клубного чемпіонату світу.

Оцініть матеріал
(10)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Victor673256ua
Ну Мбаппе він зі складе не витисне. Принаймні зараз