Жузеп ГВАРДІОЛА: «Я згоден – у сезоні АПЛ буде катастрофа»
Гвардіола згоден з Клоппом з приводу Клубного ЧС
Наставник Манчестер Сіті Жузеп Гвардіола погодився з колишнім тренером Ліверпуля Юргеном Клоппом, який розкритикував Клубний чемпіонат світу та важкий календар для футболістів.
«Я часто не погоджувався з Клоппом, але ми завжди погоджувалися в одному – гравцям потрібно більше часу на відпочинок. Тож висловлювання Клоппа про Клубний ЧС мене не здивували. У мене така ж думка. У нас майже не буде часу для підготовки до сезону АПЛ після Клубного ЧС».
«Побачимо, що буде наприкінці року. Підозрюю, що настане катастрофа з кількістю травм, всі ці матчі просто знищать нас. Гравцям треба відпочивати, а у них і Клубний ЧС, і збірні, і все інше».
«Намагаюся зараз не думати про катастрофу у новому сезоні», – сказав Гвардіола.
Манчестер Сіті на Клубному чемпіонаті світу у 1/8 фіналу зіграє проти Аль-Хіляля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Богдан Редушко дебютував за першу команду у матчі проти «Полтави»
Церемонія жеребкування призначена на 19:00 за київським часом
Кстати бразильские клубы до 80 матчей в сезон проводят и не ноют,а эти позаключают контракты по 300к в неделю и устают.
Лысый,делай ротацию.