ФОТО. Чоловіка заарештували за погрози вбивством Мораті. Ось що сталося
Мората може бути задоволений
19-річного хлопця заарештували в Малазі за погрози вбивством Альваро Мораті та його родині після того, як він не реалізував пенальті у фіналі Ліги націй УЄФА проти Португалії.
Дружина футболіста, Аліче Кампелло, опублікувала приклади ненависницьких повідомлень. Спершу підозрюваний заявив, що його акаунт зламали, але поліція викрила брехню — він визнав погрози.
Більше яскравих фото із життя спортсменів у Telegram LIFESTYLE на Sport.ua
Мората, який виступає за «Галатасарай» на правах оренди з «Мілана», після матчу натякнув, що може завершити кар’єру в збірній: «Можливо, у вересні мене вже не буде». Він визнав, що погано виконав пенальті і почувається винним перед партнерами.
32-річний нападник забив 37 голів у 86 матчах за збірну, з якою виграв Лігу націй-2023 та Євро-2024.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Юргену запропонували замінити Хабі Алонсо
Португальський гранд хоче отримати 40 мільйонів євро