Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 21 червня 2025, 09:55
33910
16

Український футболіст Динамо не хоче повертатися до Києва

Олександр Сирота має намір залишитися у чемпіонаті Ізраїлю ще на рік

| Оновлено 21 червня 2025, 09:55
33910
Український футболіст Динамо не хоче повертатися до Києва
ФК Динамо Київ. Олександр Сирота

Центральний захисник київського «Динамо» Олександр Сирота, який провів сезон 2024/25 у чемпіонаті Ізраїлю, не має наміру повертатися до України.

25-річний футболіст провів минулу кампанію у складі «Маккабі» з Хайфи на правах оренди. 30 червня закінчується термін угоди між українським та ізраїльським клубом, тому Сирота має повернутися до Києва.

За інформацією ізраїльської преси, захисник не має наміру їхати в Україну і планує залишитися у складі «Маккабі». За умовами орендної угоди, колектив з Хайфи має першочергове право викупу, але ізраїльський клуб не має можливості заплатити 1,5 млн євро за трансфер – саме стільки вимагають «біло-сині».

«Маккабі» хоче забрати футболіста на ще рік у чергову оренду. Сам Олександр повністю задоволений своєю командою і також хоче залишитися в Ізраїлі.

На даний момент все залежить від київського клубу – «біло-сині» не розраховують на захисника, але хотіли б продати його, а не віддавати в оренду.

Оцініть матеріал
(290)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 16
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
batistuta
Очкує, що скоро усіх футбальорів на фронт заберуть....
Микола Унгурян
в принципі в статті мова про те що і клубу він не потрібен. 
Alex Moos
Маккаби хочет что б он продлил контракт и снова взять в аренду 🤨
 А что б он не продлевал контракт и забрать свободным агентом они не хотят?))
Prokop_Andriy
я думав він і з Ізраїлю поїде, як ніяк там теж зараз війна
DK2025
Вообще то он заявил совершенно противоположное - что он принадлежит Динамо и хочет выдержать конкуренцию в основном составе киевлян.
Falko
Ага, або він украв, або в нього украли - мейкерам жовтих заголовків пофіг. Сирота не хоче повертатися, чи Ізраїль хоче залишити, чи Динамо не збирається повертати, а хоче продати - а яка різниця?
ROMAN Serovenko
Да,там спокойнее
Singularis
Ну если уже выучил иврит, то грех дёргаться.  Мы же помним что Цыганков родился в Израиле ,  потому что его отец там играл.
Oleksandr
Ніяка адекватна людина не захоче щось спільне мати із цим ФК ОПЗЖ Суркісні, яскравий приклад навіть не футболісти, які у цей зброд навіть не їдуть, щоб не зганьбити себе! Глори, півні - цього сайту, які із гівном у роті «прославляють» дИрку - ось приклад 🤮