Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Перша ліга
| Оновлено 18 червня 2025, 13:53
6131
1

Стало відомо, чому новий тренер не очолив Ворсклу

Варіант з екс-наставником ФК ЮКСА відпав

| Оновлено 18 червня 2025, 13:53
6131
Стало відомо, чому новий тренер не очолив Ворсклу
КОАФ. Дмитро Чирикал

Як стало відомо Sport.ua, 40-річний Дмитро Чирикал таки не очолить «Ворсклу». Колишній тренер «Дружби» та ЮКСА не домовився з полтавським клубом щодо умов.

«Ворскла» залишилася без головного тренера відразу після вильоту з УПЛ, коли посаду залишив Юрій Максимов. Для 56-річного фахівця це був другий прихід в полтавський клуб: Максимов тренував біло-зелених з листопада 2019 по травень 2022, а потім з жовтня 2024 по червень 2025 року.

Сезон 2025/2026 «Ворскла», дворазовий бронзовий призер чемпіонату України та володар Кубка країни 2009 року, проведе в Першій лізі. Востаннє команда була представлена в цьому дивізіоні ще в сезоні 1995/1996, коли під керівництвом Віктора Пожечевського стала переможцем турніру.

Раніше повідомлялося про те, що «Ворскла» попрощалася з легіонером, який перейшов до «Целе».

Оцініть матеріал
(76)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Galushka_na_maximalkah
Лысак и тут стратил. Кто следующий? Дворник Михалыч?