Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Дев'ята ракетка прокоментувала перемогу над Костюк на турнірі у Берліні

16 червня Марта поступилася Еммі Наварро у матчі 1/16 фіналу трав'яного п'ятисотника

Дев'ята ракетка прокоментувала перемогу над Костюк на турнірі у Берліні
Getty Images/Global Images Ukraine. Емма Наварро

Американська тенісистка і дев'ята ракетка світу Емма Наварро прокоментувала перемогу над Мартою Костюк у матчі 1/16 фіналу трав'яного турніру WTA 500 у Берліні:

«Другий сет матчу був трохи нестабільним, ініціатива переходила з рук в руки. Я розуміла, що так і буде ще до його початку. Я дуже щаслива, що змогла взяти цей гейм на прийомі за рахунку 4:3. У мене виникли труднощі, щоб довести матч до перемоги, але разом з тим, я думаю, що в останніх геймах ми показали чудовий теніс.

Як мені грати на трав'яних кортах? Незвично. Я пам'ятаю, що грала на траві на домашніх турнірах ITF в Америці, коли мені було 16–17 років. Минулого року я вперше провела повноцінний сезон на траві. Я отримую задоволення, це трохи легші умови для ніг, ти не контактуєш з твердою поверхнею і це приємно, що під ногами у тебе м'який газон.

Мені потрібні деякі зміни, тому що на цьому покритті зовсім інша тактика. Але це захоплюючий процес, я отримую задоволення від гри на траві».

Наварро обіграла Костюк з рахунком 6:2, 6:3. Її наступною суперницею в Берліні буде або Паула Бадоса, або Єва Лис.

Оцініть матеріал
(62)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

ФОТО. Українська тенісистка в прозорому вбранні. Показала все
Теніс | 08 грудня 2025, 06:05 3
ФОТО. Українська тенісистка в прозорому вбранні. Показала все

Даяна Ястремська насолоджується Балі

ВІДЕО. За що Андрієвський і Ротань отримали червоні в матчі Рух – Полісся
Футбол | 07 грудня 2025, 20:24 7
ВІДЕО. За що Андрієвський і Ротань отримали червоні в матчі Рух – Полісся

7 грудня львів'яни переграли вовків з рахунком 1:0 у поєдинку 15-го туру УПЛ 2025/26

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.