Стародубцева потрапила в основу Ноттінгема і зіграє з чемпіонкою Лондона
Юлія отримала статус лакі-лузера після відмови Квітової, перша суперниця – Татьяна Марія
Українська тенісистка Юлія Стародубцева (WTA 68) потрапила до основної сітки трав'яного турніру WTA 250 у Ноттінгемі (Велика Британія).
Українка, яка програла у фінальному раунді кваліфікації Каміллі Рахімовій, отримала статус лакі-лузера після відмови Петри Квітової від участі через травму правого стегна.
Першою суперницею Юлії в основі Ноттінгема буде німкеня Татьяна Марія (WTA 43), яка вчора, 15 червня, стала чемпіонкою на п'ятисотнику в Лондоні.
Якщо Стародубцева зуміє обіграти Марію, то в другому колі побореться або проти Лейли Фернандес, або проти Сюзан Ламенс.
Крім Стародубцевої, в основі Ноттінгема грає ще одна представниця України – Даяна Ястремська. Даяна проводить поєдинок 1/16 фіналу проти Ольги Данилович.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Важливі події у всіх видах спорту спільно від Sport.ua та GGBET
Боксер назвав самого себе