Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Чемпіонат світу
|
3254
7

«Жодної гри не побачив». Сабо розповів, чи варто звільняти Реброва

Колишній головний тренер збірної України вважає, що результати команди не зміняться

«Жодної гри не побачив». Сабо розповів, чи варто звільняти Реброва
Йожеф Сабо

Колишній головний тренер національної збірної України Йожеф Сабо розповів, чи варто звільняти нинішнього коуча «синьо-жовтих» Сергія Реброва:

– Чого Ви чекаєте від збірної України у відборі на ЧС, де нашими суперниками будуть Франція, Ісландія та Азербайджан?

– Нічого хорошого не чекаю. Правильно сказав наш видатний тренер Маркевич, що з такою збірною їхати на відбір чемпіонату світу – це провал. Можливо, він і правий. Я жодної гри не побачив, щоб наша збірна зіграла на хорошому рівні, хіба що другий тайм проти Бельгії в першому матчі.

– Багато вболівальників пишуть у коментарях, що при Реброві у збірної немає ні гри, ні результату, і йому потрібно покинути свою посаду. Як Ви вважаєте, Ребров повинен піти?

– Ну а що робити Реброву, якщо у нього немає футболістів високого рівня, крім Забарного? У збірної сьогодні немає лідера! Всі футболісти однакові. В атаці я взагалі нікого не бачу. Довбик повинен відриватися від центрального захисника, а він, навпаки, до нього приклеюється. Моя думка – нехай Ребров залишається. Якщо часто міняти тренерів, то нічого хорошого не буде. Критикувати найлегше.

Раніше Йожеф Сабо зізнався, чи підсилив би Мудрик збірну України.

Оцініть матеріал
(41)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 7
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Мен Петров
При наявності цих гравців, збірна повинна грати краще. 
vbrjkf
Якщо тренер не вміє мотивувати гравців, не має кілька тактичних схем гри проти різних суперників, не бачить на якій позиції краще використовувати того чи іншого футболіста, то нахіба кому  потрібен такий тренер...?
fifa2020
Три роки просрали з цим недотренером, ще 2 просрем після нього на налагодження гри, а там зінченко, циганков і інші на пенсію вийдуть!
Перець
у Сірьожки контракт  так що не нервуйте
Перший Серед Рівних
Та ніколи, ніколи оці всі експерти, колишні і нинішні тренери, колишні футболісти та інші відомі футбольні люди не скажуть "Реброва - у відставку". Там або нема яєць прямо і жорстко висловити позицію і назвати все своїми іменами, або/і в основному вони там всі в одній тусовці і на свого знайомого/кореша/боса Реброва нічого не скажуть.
Тому заголовки типу: "Такий-то сказав, чи потрібно звільняти Реброва" уже можна не читати. Ясно, що сказав що не потрібно, "винні футболісти" , "це нічого не змінить" "головне відбір на ЧС" і т.д. 
v2341770
Як можна намагатися у збірній ставити "іспанський стиль гри" який базується на швидкісній командній грі, коли в твоєму розпорядженні не має жодного!!!!!! футболіста, який би підходив під цей стиль? Це підтверджує кваліфікацію тренера-Реброва.
Шлюхтар чемпион лишнехромосомных
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил