Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Англія
| Оновлено 12 червня 2025, 04:11
1560
0

ОФІЦІЙНО: Тііджані Рейндерс став гравцем Манчестер Сіті

Нідерландський хавбек приєднався до англійського клубу

| Оновлено 12 червня 2025, 04:11
1560
0
ОФІЦІЙНО: Тііджані Рейндерс став гравцем Манчестер Сіті
ФК Манчестер Сіті

Нідерландський півзахисник Тіджані Рейндерс перейшов у «Манчестер Сіті» з «Мілана». Про це повідомляють соціальні мережі англійського клубу.

Сторони підписали угоду, розраховану до літа 2030 року. Останні 2 роки кар'єри Тіджані провів у «Мілані».

«Манчестер Сіті – одна з найкращих команд у світі, з найкращим тренером, гравцями світового класу і видатними умовами. Під керівництвом Пепа Гвардіоли «Манчестер Сіті» виграв так багато титулів, і я хочу допомогти зберегти цей успіх у найближчі роки».  

Грати в Прем'єр-лізі – це ще й втілення мрії. У цій лізі протягом багатьох років виступали багато найкращих голландських гравців, і це надихає піти їхніми стопами.  

Я з нетерпінням чекаю дебюту, знайомства з іншими гравцями і можливості показати вболівальникам «Манчестер Сіті», на що я здатний», – сказав Рейндерс.

У минулому сезоні Тіджані Рейндерс провів 54 матчі на клубному рівні, відзначившись 15 забитими м'ячами і 5 гольовими передачами.

Раніше повідомлялося про те, що у «Манчестер Сіті» буде два новачки до старту Клубного ЧС.

Оцініть матеріал
(10)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.