«Треба реабілітуватися». Ексфорвард збірної – про матч з Новою Зеландією
Олександр Паляниця вважає, головне не підлаштовуватись під новозеландців
Колишній гравець збірної України з футболу Олександр Паляниця ексклюзивно для Sport.ua поділився своїми очікуваннями від сьогоднішнього протистояння підопічних Сергія Реброва з новозеландцями на турнірі в Канаді.
«Я не думаю, що в стартовому складі української збірної будуть значні зміни в порівнянні з попереднім поєдинком з господарями. Можлива поява в центрі оборони гренадера Максима Таловерова. Оскільки новозеландці часто використовують верхові передачі, то повинно стати в нагоді його вміння діяти на «другому поверсі».
Не виключено, що не обійдеться без пертурбацій на флангах півзахисту, бо нашим вінгерам з канадцями бракувало агресивності.
Та головне – не підлаштовуватись під суперника, котрий робить ставку на довгі передачі, намагається спростити гру. Важливо взяти м'яч під свій контроль, дорожити ним й з допомогою розрізних пасів ускладнювати візаві життя. Треба бути готовим до того, що новозеландці вміють терпіти й тому в кожному епізоді слід боротися до кінця.
Сподіваюся, що з провального виступу з канадцями були зроблені правильні висновки й сьогодні наші хлопці зуміють реабілітуватися».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Зустріч завершилася у суху нічию
Михайло Федунов приєднався до тренерського штабу Костюка