Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Збірна України
| Оновлено 08 червня 2025, 10:45
23847
89

Грати почали надто пізно. Збірна України програла Канаді

Українці провели перший матч товариського турніру Canadian Shield

| Оновлено 08 червня 2025, 10:45
23847
Грати почали надто пізно. Збірна України програла Канаді
УАФ

Літній сезон відпусток у великої кількості українських футболістів цього року затримується. Бо не встиг завершитись клубний сезон, як гравці поїхали до лав збірних різного рівня, а в історії нашої національної команди взагалі настав час відкривати нечувані раніше горизонти. У 2025 році багато хто з уболівальників відкрив для себе факт існування такого турніру, як Canadian Shield. Та й те, що ще ніколи в своїй історії «синьо-жовті» не грали в Канаді, теж було для багатьох цікавим відкриттям.

І хоча команда Сергія Реброва із статусом «Колумбів» трохи запізнилась, але все ж таки взяла участь у напівтовариському змаганні, де нам доводилось грати проти господарів та Нової Зеландії, тоді як Кот-д’Івуар рухатиметься турнірною сіткою паралельним шляхом. Починали матчем проти господарів змагань, які водночас ще й готувались до Золотого кубку КОНКАКАФ, тож і настрій у них був явно не відпочинковий.

Сергій Ребров тим часом обіцяв нам ротацію, і він своє слово таки дотримав. Номінальних три центральних захисники та Судаков знову на лівому фланзі атаки опинились у стартовому складі, і було цікаво, як це все працюватиме як в обороні, так і в нападі. На жаль, відповіді на ці два питання були для нас незадовільними, що стало очевидно вже після першого тайму.

Бо будь-яка контратака канадців завершувалась створенням небезпеки біля наших воріт, тоді як рівень зіграності «кленових листків» дозволяв їм легко знаходити моменти для завершення власних атак. Однофамільці Джонатан та Проміс Девіди в підсумку просто познущались над збірною України, у якої провалився лівий фланг оборони, а решта гравців просто не встигала закривати проблемні ділянки.

Зупинятись окремо на кожному м’ячі взагалі немає сенсу на цьому етапі – це були дитячі помилки, але окремо стояла хиба Бондаря під час третього пропущеного, коли Промісу Девіду просто віддали м’яч перед власним штрафним майданчиком. Трубін у кожному з епізодів мав рятувати або з останніх сил, або не рятувати взагалі. На жаль, вийшло лише останнє.

Другий тайм після 0:3 в першому на змаганні з відверто товариським характером – це річ доволі посередньої якості видовища. Однак команда вже й не надто кудись поспішає, а друга розуміє, що долю матчу вже вирішено, за великим рахунком, тож лише робить вигляд, що до чогось прагне. Ролі тут зрозумілі, тож зайвий раз псувати собі настрій немає жодного бажання – Україна грала в ролі того, хто мусить наздоганяти, але аж надто рішучих кроків до цього не робила.

Так, «синьо-жовті» в плані атаки зіграли точно краще, аніж до перерви, але який у тому сенс, якщо найкращі моменти для Яремчука створювали лише під гострими кутами, а натомість однієї появи свіжого Нельсона вистачило для того, щоб і вчетверте розвалити наш захист. І так, останній гол із боку Канади в цій грі опинився на Б’юкенена, який до цього побудував дві гольові атаки власними зусиллями, а на 82 хвилині замкнув передачу головою від Де Фужероля перед воротами тепер уже Різника.

І лише після цього щось прокинулось усередині гравців нашої команди, і вони таки зробили вольове зусилля, аби хоч трохи покращити нам настрій. Забарний успішно зіграв на добиванні на 89 хвилині, а майже одразу після цього Зінченко заробив пенальті влучанням у руку Б’юкенену, який сам потім і реалізував у лівий кут. Для камбеку цього замало, але хоча б продемонстрували, що у футбол грала не тільки одна команда цієї ночі за київським часом.

Другий матч на турнірі Україна проведе проти Нової Зеландії 11 червня, рівно опівночі.

Товариський турнір «Canadian Shield».

Канада – Україна – 4:2

Голи: Дж.Девід (4, 24), П.Девід (31), Б'юкенен (81) – Забарний (89), Зінченко (92, пенальті)

Попередження: Нелсон (69)

Канада: Крепо, Бассонг, Корнеліус (Найт-Лебел, 64), Де Фужероль, Сігур (Ларі'ї, 64), Еуштакіу, Саліба, Шаффелберг (Нелсон, 64), Б'юкенен, Дж.Девід (Ларін, 79), П.Девід (Джеббісон, 46)

Україна: Трубін (Різник, 66), Матвієнко (Гуцуляк, 66), Бондар, Забарний, Тимчик, Калюжний (Кабаєв, 82), Зінченко, Шапаренко (Піхальонок, 58), Судаков, Циганков (Зубков, 66), Яремчук (Михайленко, 66).

Стадіон «BMO Field» (Торонто, Канада)

КАНАДА – УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу

90’ +2
ГОЛ ! М'яч забив Олександр Зінченко (УКРАЇНА).
89’
ГОЛ ! М'яч забив Ілля Забарний (УКРАЇНА).
82’
ГОЛ ! М'яч забив Тейджон Бьюкенен (Канада).
31’
ГОЛ ! М'яч забив Проміс Девід (Канада).
24’
ГОЛ ! М'яч забив Джонатан Девід (Канада).
4’
ГОЛ ! М'яч забив Джонатан Девід (Канада).
Оцініть матеріал
(206)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Динамо ухвалило рішення щодо майбутнього Бленуце в клубі
Футбол | 09 грудня 2025, 11:16 0
Динамо ухвалило рішення щодо майбутнього Бленуце в клубі

Кияни шукатимуть йому нову команду

«Динамо буде боротися з ЛНЗ. Відомий експерт – про 15-й тур в УПЛ
Футбол | 09 грудня 2025, 08:25 4
«Динамо буде боротися з ЛНЗ. Відомий експерт – про 15-й тур в УПЛ

Олег Федорчук вважає, що черкаська команда не витримає темпу на всій дистанціїї

Коментарі 89
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Viktor Shuper
Матвія і Бондаря не підпускати до збірної і на 300 км
LexХХХ
Вже давно махнув рукою на наш клубний футбол, але була якась віддушина в збірній, поки в неї не прийшло оце непорозуміння - Ребров. Він всюди і все провалив, сам не йде з поста тренера, ну а вигнати кому!? Якщо "президент" УАФ: маріонетка, недалеке створіння, якого жінка відправила на заробітки - Королевський-Пазік. Але нічого, терпіли до цього - побудемо терпілами і далі🤣🤣🤣
P.S. Ніхто не знає, чому Ребров так наполегливо зве в збірну Матвієнко? Може він його позашлюбник?🤔
Тарас Вінцковський
Єдиний висновок, якого можна дійти за підсумками матчів за останні півтора року - покоління, котре багато хто називав потенціно золотим, остаточно перетворилося у відверті посередності. Але найприкріше, що цей варіант збірної безнадійний. Вони просто не здатні розвиватися.
Vbolivalnyk-Peter
І це потрібно було їхати на той турнір - ганьбитися???? Краще би за ті гроші пацанам на передову дронів закупили!!! А на це гівно і так вже на дивилися тільки під іншою назвою - УПЛ!!!
JSI
кароче у радиоприёмника транзисторы вообще ку-ку
Der Gartenzwerg
Грати почали, коли суперник розслабився і дозволив трохи погратися
contr
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Archie1991
Кожний - лев матчу, а найбільший лев матчу - Сірожа Ребров. 
LexХХХ
Давно минули ті часи, коли наша збірна на рівних грала з Францією та Німеччиною, і не бачу в подальшому ніяких перспектив, щоб щось змінювалось на краще. Скоро будемо програвати Ліхтенштейну або Сан-Маріно.
Перець
Ребров у відставку не піде у нього контракт який таке враження що вічний
Віталій Ткачук
І як ці клоуни мають на ЧС вийти? Я не лише про футболістів.
Лига
Пусть этот недотренер Ребров в Канаде и остаётся после этого турнира, не подпускать его к сборной! Можно и с зеландцами уже без тренера сыграть хуже точно не будет
salenco
Саме страшне це те що всі ж розуміють що Ребров провалить відбір до ЧС2026. І просто формально його відсторонять і все .. Не буде ніякої відповідальності за результат.
Xvalenok03
Был выбор между сном и просмотром.
Выбрал сон и угадал. 
sania
Та не почали грати.. не почали.. Гра закінчилася ще після привозу Бондаря і піжонства Зіни.80% складу потрібно забувати. 
AK.228
Це ж треба було летіти/їхати 7500 км, що б зганьбитися так… 
JSI
транзистора в отставку!
adidas777
Раніше за фірмового ребровівського стилю збірної, херили перший тайм. І в другому героїчно намагалися все виправити  Сьогодні Сергій вирішив здивувати суперника тактичною думкою, і ми почали грати на 90-й хвилині матчу! 
Браво Станіславович, ви геній!  - Сам ти, геній! 
Oleksandr
Ребров без яєць, ніяк піти не може і подовжує знущання над збірною. Не збірна, а позорище. 
Alehandro
Про шо був цей футбол? 2 роки у керма Збірної... Хтось шоч якісь начерки того малюнку гри, до якого фізрук намагається вести команду, бачить? В захисті повний бардак. Пресингу нема. В нападі поодинокі стіночки проходять, але, в основному, гравці наче вперше один одного бачать... Канадці дуже швидко через центр вертикальними передачами проходять до штрафного майданчика. Видно порозуміння. Ми, в свою чергу, танцюємо навколо їхнього, перекочуючи м"яча з одного флангу на інший... Це не футбол, а якась імітація... Час вже з Сірожою кінчати