«Потрібно освіжати команду». Лупашко заговорив про трансфери Карпат
Коуч заявив, що «левам» потрібно точково посилити склад
Головний тренер львівських «Карпат» Владислав Лупашко розповів про трансферні плани «левів» на літнє міжсезоння. Фахівець заявив, що клуб потребує точкового підсилення.
«Ми зараз на тому етапі, коли ми можемо фокусуватися на точковому підсиленні. Нам не треба, як це було минулого літа – вісім чи десять гравців. Нам треба два-три футболісти.
Потрібно освіжати команду, заповнювати тими хлопцями, які будуть голодними. Через їхню роботу та нову енергію ми маємо отримувати такий імпульс у колективі, що інші будуть дивитися на них і працювати так само. Тому що нові гравці завжди хочуть вибороти своє місце під сонцем і так має бути завжди.
«Ми вже на тому етапі, коли будемо кожне трансферне вікно думати про кількох футболістів і на вихід з команди так само. Основне – гравці, які дадуть нам якість, прийдуть і зможуть відразу створювати серйозну конкуренцію для тих футболістів, які у нас є основними», – заявив Лупашко.
У минулому сезоні «леви» посіли шосту сходинку турнірної таблиці Української Прем'єр-ліги, маючи в своєму активі 46 турнірних балів після 30 зіграних матчів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Кияни можуть зганьбитися ще більше. Хоча куди вже більше...
Збірна України без гри вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу
