Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 06 червня 2025, 11:22
1605
0

«Читаю новини». Зірка Олександрії відреагував на чутки щодо відходу з УПЛ

Хуан Безерра заявив, що на даному етапі думає про відновлення від травми

| Оновлено 06 червня 2025, 11:22
1605
0
«Читаю новини». Зірка Олександрії відреагував на чутки щодо відходу з УПЛ
ФК Олександрія. Хуан Безерра

Бразильський вінгер «Олександрії» Хуан Безерра відреагував на інсайд Sport.ua, висловившись про можливу зміну клубної прописки в літнє трансферне вікно.

«Я стежу за всіма новинами, у яких згадується моє ім'я у світлі можливих трансферів, але зараз я зосереджений на своєму відновленні та тренуваннях, які проводжу для підтримки фізичної форми. Мої агенти разом з клубом займаються усіма переговорами», – сказав Безерра.

Безерра до травми провів 26 матчів у всіх турнірах, на його рахунку шість голів та п'ять асистів. Угода бразильця з Олександрією діє до 30 червня 2026 року. Transfermarkt оцінює Безерру в півтора мільйона євро.

Раніше повідомлялося, що за підсумками сезону-2024/25 Хуан Альвіна Безерра був визнаний найкращим гравцем УПЛ за оцінками Sport.ua.

Оцініть матеріал
(6)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.