Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Легка атлетика
| Оновлено 03 червня 2025, 05:01
940
0

Дорощук виступить на Діамантовій лізі у Римі. Суперником буде Тамбері

Етап найпрестижнішої серії у легкій атлетиці пройде 6 червня у столиці Італії

| Оновлено 03 червня 2025, 05:01
940
0
Дорощук виступить на Діамантовій лізі у Римі. Суперником буде Тамбері
Getty Images/Global Images Ukraine. Олег Дорощук

Український легкоатлет Олег Дорощук розпочне свій літній сезон на етапі Діамантової ліги, який 6 червня відбудеться в Римі.

Серед учасників змагань – чинний чемпіон світу з висоти Джанмарко Тамбері, який повертається на доріжку після тривалої перерви. Італієць востаннє змагався у вересні минулого року, здобувши перемогу у фіналі Діамантової ліги в Брюсселі. З того часу Тамбері пропустив зимовий сезон, тож етап у Римі стане для нього першою великою перевіркою у 2025 році.

Також виступатимуть олімпійський чемпіон Хеміш Керр з Нової Зеландії і чемпіоном світу у приміщенні У Сан Хьок з Південної Кореї.

Минулого року в Римі відбулася яскрава боротьба за титул чемпіона Європи між Джанмарко Тамбері, Олегом Дорощуком і Владиславом Лавським. Тамбері здобув золото з рекордом турніру (2,37 м), а українці посіли друге та третє місця відповідно.

Цікаво, що на рідному для себе етапі Діамантової ліги в Римі Тамбері досі не перемагав. Минулого сезону він поділив третє місце з Дорощуком (2,27 м), а золото отримав кореєць У Сан Хьок (2,30 м).

Змагання зі стрибків у висоту серед чоловіків у Римі розпочнуться 6 червня о 22:11 за київським часом.

Діамантова ліга 2025

5-й етап. Рим (Італія), 6 червня

Стрибки у висоту. Чоловіки. Стартовий лист

Оцініть матеріал
(9)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.