Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 03 червня 2025, 01:54
1367
1

Зловживання та прорахунки. Екс-гравець жорстко розніс керівництво Ворскли

Ігор Кислов емоційно висловився про ситуацію у полтавській команді

| Оновлено 03 червня 2025, 01:54
1367
Зловживання та прорахунки. Екс-гравець жорстко розніс керівництво Ворскли
УПЛ

Екс-гравець «Ворскли» Ігор Кислов прокоментував полтавської виліт команди з Української Прем'єр-ліги.

«Хто відповість за падіння ФК Ворскла? Футбольний клуб Ворскла, який десятиліттями був гордістю Полтави та одним із символів українського футболу, залишив Вищу лігу. Проте справа не лише у спортивних невдачах. Справжні причини – у системних прорахунках і, можливо, зловживаннях з боку тих, хто мав би дбати про розвиток клубу.

Імена Романа Черняка, Олега Лисака, Олександра Фундерата викликають дедалі більше запитань. Ці керівники роками розпоряджалися коштами головного спонсора – Костянтина Жеваго – не завжди в інтересах команди.

Поїздки з родинами на збори до Туреччини, захмарні зарплати, відсторонення місцевих гравців – усе це стало нормою. Замість підтримки полтавських футболістів – відрахування. Замість побудови системи – особисті бонуси. Результат – руйнація клубної структури, втрата довіри з боку уболівальників, повне відчуження від громади».

Полтавська «Ворскла» у перехідних матчах поступилась команді «Кудрівка» (2:1, 0:1, пен. 3:4).

Оцініть матеріал
(8)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Жеребкування ЧС-2026. Збірна України дізналася потенційних суперників
Футбол | 05 грудня 2025, 21:10 81
Жеребкування ЧС-2026. Збірна України дізналася потенційних суперників

У Вашингтоні пройшло жеребкування фінального раунду чемпіонату світу

Футбольний вікенд з Ярославом Перканюком
Футбол | 05 грудня 2025, 13:10 0
Футбольний вікенд з Ярославом Перканюком

Проблеми для Арсеналу та Баварії, атлетичне дербі Іспанії, південь проти півночі Італії

Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Galushka_na_maximalkah
100%! Главная проблема Ворсклы - бездарный топ-менеджмент в лице Лысака и Фундерата. Это проходимцы и коррупционеры, которых нужно гнать с*аной метлой из клуба! Жеваго выделяет 7-й бюджет в УПЛ, но клуб в итоге, вылетает... Разве это не бездарный менеджмент?
Жеваго нужны молодые, современные топ управленцы