Ян ЮРЧЕЦ: «У Кривбасі мені допомагає молитва. Читаю Біблію перед іграми»
Хорватський захисник криворізького клубу дав інтерв'ю клубним медіа
Хорватський захисник Кривбаса Ян Юрчец дав інтерв'ю клубним медіа червоно-білих.
– Поділись своїм ритуалом, який допомагає тобі налаштуватись на матчі.
– Спілкування з сім'єю. Також мені допомагає молитва: читаю Біблію перед іграми та сон. Саме це заспокоює мене та розвантажує мозок перед матчами.
– Схоже, ти вже повністю інтегрувався в червоно-білу родину. Розкажи, як тобі атмосфера в команді?
– Наразі, я вже більше двох місяців в ФК «Кривбас». Дійсно, можу сказати, що вже адаптувався. З кожним днем все більше відчуваю взаєморозуміння з тренерським штабом та товаришами по команді. Атмосфера в команді класна, круті умови для тренувань, в Кривому Розі мене все влаштовує.
– В кому з товаришів по команді знаходиш найбільшу підтримку?
– Наразі однозначно – Хрвоє Іліч. Адже це людина, з якою я дуже багато спілкуюся. Хрвоє – мій земляк і в нас немає мовного бар'єру. В цілому я у чудових стосунках зі всіма хлопцями, всі відносяться один до одного з добром та повагою.
– За цей період, що ти граєш в УПЛ, які основні сильні якості українських футболістів можеш виділити?
– Я вважаю, що УПЛ – це чудова ліга, в якій немає простих поєдинків, адже кожна команда дійсно гідна найвищих місць в таблиці. Всі протистояння напружені та цікаві. Щодо українських футболістів – всі по-справжньому борються за перемогу та кожен з них має велике добре серце, це я вже встиг відчути.
– ФК «Кривбас» організовує літній футбольний Кемп для юних футболістів. Як тобі така ініціатива від клубу?
– Так, це чудова ідея. Дякуючи таким ініціативам, ФК «Кривбас» надає можливість юним футболістам розвиватись та ставати професійними футболістами. Також діти зможуть багато комунікувати один з одним, вчитися взаємодіяти в команді. Це цінно, діти зможуть бути поруч з командою U-19 та головною командою «Кривбасу». Для них це буде неймовірний досвід. Я впевнений, що коли діти потраплять до FCKK Camp, вони відчують справжню теплу атмосферу ФК «Кривбас».
– Згадай себе у цьому віці. Яким був маленький Ян? Що його надихало йти вперед?
– Згадуючи себе маленьким, я пам’ятаю, що кожна перерва в школі, кожна вільна хвилинка була присвячена футболу. Ми вибігали з хлопцями на подвір'я і грали. З часом ця любов і жага до спорту номер один тільки зростала.
Чітко пам’ятаю момент, який мене надзвичайно надихнув, після якого повірив в себе: мені було п'ять років, я пішов на перше тренування з футболу. Після заняття був настільки переповнений емоціями, що не міг зупинитись і ділився враженнями зі всіма навколо. Я був дуже активною дитиною, мені не сиділося на місці і постійно хотілося розвиватися у спорті, весь час проводив на вулиці з хлопцями. Одна річ, яка мене надихала і була завжди поруч зі мною – це м'яч.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Львів'яни очок у луганчан ще не відбирали
Головний тренер «Шахтаря» U-19 продемонстрував амбіції, але зробив це занадто прямолінійно
