«Блискучий гравець». Англійські журналісти розхвалили Забарного
Український захисник дістав похвалу у Британії
В Англії розхвалили українського захисника «Борнмута» Іллю Забарного.
Так, блогер Джейкоб Горсфолл присвятив 22-річному гравцеві допис у Twitter, у якому він написав: «Я щиро вважаю, що найгірше, що може статися з «Борнмутом» – це те, що клуби звернуть увагу на Іллю Забарного. Його дуже сильно не помічають через гру Хейсена, але він справді є топовим центральним захисником. Це був би справжній виклик для «Борнмута» – замінити 3/4 лінії захисту».
На допис Горсфолла відреагував журналіст Bournemouth Echo Роберт Сантонна, який додав: «Цілком слушно! Я знаю, що Хейсен був видатним, але Забарний, можливо, важливіший. Треба залишити одного з наших трьох зіркових захисників».
Також свій відгук до посту Горсфолла залишив журналіст Arsenal Therapy Адам Кіз: «Забарний виділявся для мене навіть більше, ніж Хейсен, незважаючи на очевидний талант останнього. Відсутність галасу навколо нього, ймовірно, допомогла українцеві у його стабільних виступах. Блискучий гравець».
Повідомлялося, що Забарний включений до символічної збірної найкращих молодих гравців АПЛ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Український футболіст більше не значиться у заявці «Ноттінгем Форест» на Лігу Європи
Головний тренер Ігор Костюк може відправити Андрія Маткевича на правий фланг захисту