Мудрик може повернутися на поле вже цього тижня. Має шанс на нагороду
Українець має шанс отримати медаль переможця Ліги конференцій
28 травня відбудеться фінальний матч Ліги конференцій 2024/25 між командами Бетіс (Іспанія) і Челсі (Англія).
Поєдинок відбудеться на стадіоні Вроцлав Арена в Польщі. Час початку зустрічі – 22:00 за Києвом.
Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE у Telegram Sport.ua
Український футболіст Михайло Мудрик, який тимчасово відсторонений від футболу прилетів у Вроцлав. За інформацією британського журналіста Бена Джейкобса, Михайло Мудрик може завтра з'явитися на полі, але вже після матчу.
Мудрик матиме право піднятися на п'єдестал пошани та отримати медаль після фіналу ЛК.
На п'єдестал пошани можуть піднятися всі гравці, які грали в Лізі конференцій, і це право поширюється і на Михайла, навіть попри те, що його відсторонено від футболу.
«Челсі» обмірковує, чи вручати Мудрику завтра медаль на полі, чи в приватному порядку.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Вершкові без Луніна зазнали поразки від кельтів з рахунком 0:2 у 15-му турі Ла Ліги
У вирішальному матчі збірна Польщі переграла команду Мексики з рахунком 3:1
«Згідно з Всесвітнім антидопінговим кодексом WADA, позитивний допінг-тест спортсмена під час змагань призводить до анулювання його особистого результату в цьому змаганні, включно з втратою будь-яких вже здобутих чи потенційних медалей, балів чи призів.
Це означає, що у разі підтвердження порушення, Михайло не вважатиметься чемпіоном або медалістом, навіть якщо його команда здобуде титул», – заявив Скоропашкін.
Ох и «люди»🤪