ФОТО. Останній матч в Україні? Емоції Пушича після фіналу сезону
Тренер, швидше за все, залишає Україну
Шахтар в останньому матчі чемпіонату України зіграв з Рухом 1:1. Найімовірніше, ця гра стала останньою для наставника Маріно Пушича.
Очікується, що його замінить Арда Туран.
Шахтар у нинішньому сезоні виграв Кубок України, однак у чемпіонаті України вперше за 29 років команда фінішувала поза топ-2. В Україні Пушич завоював одне чемпіонство та два Кубки.
Після матчу Пушич явно попрощався зі своїм тренерським штабом.



Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
09 грудня 2025, 13:34
14
Українця оцінюють у 25-30 мільйонів євро
Футбол
|
09 грудня 2025, 07:11
9
Команду залишать Кулиба та Мкртчан
Футбол
|
09.12.2025, 17:05
Коментарі 3
Популярні
Нові
Старі
Такие тренерА на земле не валяются
Настав час привітати Шахтар і персонально Пушича з взяттям заслуженої бронзи . Так , було складно але гірники зуміли вигризти третє місце чемпіонату і зараз по праву можуть називатися третьою силою футбольної України . Ще раз вітаємо 100мільйонний Шахтар з третім місцем , браво команда . Для тебя, «Шахтер», зеленые поля, Для тебя, «Шахтер», навсегда судьба моя, Для тебя, «Шахтер», любви моей медаль(БРОНЗА).
Показати
Приховати
1 відповідь