Ігровий день РГ-2025 достроково завершено. Матчі двох українок перенесено
Юлія Стародубцева та Дар'я Снігур продовжать боротьбу за фінал кваліфікації 22 травня
Третій ігровий день на Відкритому чемпіонаті Франції 2025 достроково завершено.
У середу, 21 травня, на кортах Ролан Гаррос стартували поєдинки другого раунду кваліфікації. Далеко не всі зустрічі були завершені, а деякі навіть і не стартували. Причина – дощ, який почався в Парижі в другій половині дня.
Матчі, які не були зіграні / дограні в середу, перенесені на завтра, 22 травня. Зокрема, перенесення торкнулося і двох українських тенісисток: Юлії Стародубцевої та Дар'ї Снігур.
Стародубцева встигла розпочати зустріч із Тамарою Зіданшек. Дівчата обмінялися сетами (3:6, 6:2) і в третій партії за рахунку 3:2 на подачі Зіданшек поєдинок був перерваний через дощ.
А Снігур мала вийти на корт проти Солани Сієрри, але гра так і не стартувала. Розклад на четвер буде відомий пізніше.
Встигнути зіграти і вийти у фінал кваліфікації з українок вдалося тільки Анастасії Соболєвій, яка під закритим дахом на корті імені Сюзанн-Ленглен у двох сетах здолала Жулі Белгравер.
☔️ All remaining matches aside from Court Suzanne-Lenglen are cancelled for today due to rain.#RolandGarros
— Roland-Garros (@rolandgarros) May 21, 2025
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Кияни готові викласти два мільйони євро
Беттоні пробув тиждень на базі киян