Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Англія
|
6779
8

Борнмут встановив ціну на Забарного. Манчестер Сіті у захваті від українця

Іллю оцінюють у понад 50 млн євро

Борнмут встановив ціну на Забарного. Манчестер Сіті у захваті від українця
Getty Images/Global Images Ukraine. Ілля Забарний

«Борнмут» визначився з ціною, за яку буде готовий продати свого українського захисника Іллю Забарного, повідомляє The i Paper.

За даними джерела, англійський клуб після трансферу Діна Хейсена в мадридський «Реал» буде намагатися зберегти інших своїх зірок – відпустити будуть готові максимум ще двох гравців.

Та попри це у «Борнмуті» встановили ціни на футболістів, які мають попит на трансферному ринку. Так, Мілоша Керкеза клуб оцінив у 53,5 млн євро, Антуана Семеньо – у 83 млн євро.

За Забарного ж «Борнмут» хоче отримати приблизно 60 млн євро. Водночас відзначається, що від українця у захваті перебуває «Манчестер Сіті».

Повідомлялося, що «Борнмуту» готують пропозицію щодо Забарного.

Оцініть матеріал
(67)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 8
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
DaVinci
З Йошко Гвардіолом міг би вийти гарний дует.
Але все рівно хотілося б його в Ліверпуль. Спочатку до пари Ван Дейку, а тоді вже як заміну
ALFred
Не пагано, якщо це правда. Але для мене це не дуже приємно, я не є шанувальнико цього клубу, за МС не вболіваю і не збераюся.
Pavel_i_C0
Якщо перейде з Борнмуту за 50+млн (а це більш ніж реально, враховуючи за скільки його купили), то Динамо Київ отримає за свого вихованця, в сумі більше 40млн євро. Непогано. Очікуємо в майбутньому 30% від перепродажу Миколенко та 50% від перепродажу Циганкова.