«Давайте виграємо цей трофей». Реакція вболівальників на перемогу Челсі
«Челсі» вже однією ногою у фіналі Ліги конференцій
У четвер, 1 травня, відбувся півфінальний матч Ліги конференцій «Юргорден» – «Челсі». Поєдинок пройшов у Стокгольмі та завершився перемогою команди гостей з рахунком 4:1.
«Челсі» забив по два м'ячі у кожному з таймів. Голами у складі лондонського клубу відзначилися Джейдон Санчо, Ноні Мадуеке та Ніколас Джексон (дубль).
«Юргорден» також забив один м'яч. Але зробив це вже за рахунку 0:4.
Вболівальники «Челсі» вже бачать свій клуб переможцем Ліги конференцій.
TheProtégéTZ: Давайте виграємо цей трофей, а потім ніколи про це не будемо говорити, це ганьба.

Olasunkanmi: Вони вже мали б написати наше ім'я на трофеї.

P: Навіть незважаючи на те, що ми вийшли на домашній матч із перевагою у 3 голи, у другому таймі гра була дуже тривожною, будь-яка пристойна команда могла б закінчити тайм із рахунком 3-4. Цей матч ще не закінчено.

ChelseaX: Класний фініш Джексона, схоже, він, як мінімум, повернувся. Чекаємо на появу Палмера, він нам потрібен в останніх 4 матчах.

Alan O'Hanlon: На щастя, ми не пропустили другий гол у кінці. Наша оборона – це жарт. Добре, що ми грали проти команди, яка була б у третьому чи четвертому дивізіоні англійського футболу. Фінал стане першим випробуванням для «Челсі» в цьому турнірі.

Tom Andrews: Давайте все ж зосередимося на домашньому матчі, незважаючи на перевагу. Молодці сьогодні ввечері. Шкода, що пропустили.

Femuki: Чалоба винен у тому пропущеному нами голі. Проте, гарний матч.

Duchess of Chelsea: Не дуже вдалий другий тайм, але ми йдемо до фіналу.

GET IN!! 🙌#CFC | #UECL pic.twitter.com/GYTSnpxcPv
— Chelsea FC (@ChelseaFC) May 1, 2025
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
З'явився момент одного з епізодів матчу з «Полтавою»
Столичний клуб розпочав продаж квитків на матч з «Фіорентиною»