Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Іспанія
| Оновлено 25 квітня 2025, 21:57
3969
5

ВІДЕО. Рефері фіналу Кубка Іспанії розплакався через булінг від Реала

Матч між Реалом та Барселоною перебуває під загрозою зриву

| Оновлено 25 квітня 2025, 21:57
3969
5
ВІДЕО. Рефері фіналу Кубка Іспанії розплакався через булінг від Реала
Getty Images/Global Images Ukraine. Рікардо Де Бургос Бенгоечеа

У суботу, 26 квітня, заплановано фінальний матч Кубка Іспанії між командами Барселона і Реал Мадрид. Нині гра перебуває під загрозою зриву.

Головний арбітр матчу Рікардо Де Бургос Бенгоечеа під час спілкування зі ЗМІ розплакався. Чому? У Рікардо запитали за критику на офіційному ТБ Реала, де перед кожним протистоянням розбираються помилки того чи іншого судді і, він згадав ситуацію, пов'язану з його сином.

Рікардо втішив його колега, який працюватиме на VAR. Востаннє на телебаченні Реала Рікардо критикували після матчу з Атлетіко, коли Бенгоечеа відповідав за VAR і призначив пенальті у ворота вершкових.

Реалу вся ця ситуація зі сльозами рефері не сподобалася. Причина, ймовірно, у можливій упередженості в майбутній грі з Барсою.

ВІДЕО. Арбітр фінального матчу Кубка Іспанії між Барсою і Реалом розплакався на прес-конференції.

Оцініть матеріал
(25)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 5
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Ivan Sergeev
а когда в Испании арбитры начали давать пресс-конференции ?
pol-55
Хай німця запросять на матч,буде об*єктивно.
India Life
За Барсу! 
Mark4854590
Суддя плаче, ображений на критику, можливо справедливу. Реал, як завжди, чекає на упереджене суддівство. І готує бойкот. Красота)
karimj
Соромно за Реал!