Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 24 квітня 2025, 03:08
6520
4

Шахтар планує створити нову команду в сезоні 2025/26. Де гратимуть?

Передбачається, що друга команда «гірників» виступатиме у Другій лізі

| Оновлено 24 квітня 2025, 03:08
6520
Шахтар планує створити нову команду в сезоні 2025/26. Де гратимуть?
Getty Images/Global Images Ukraine. ФК Шахтар Донецьк

Донецький «Шахтар» планує створити нову команду після закінчення поточного сезону. Про це повідомив український журналіст Ігор Бурбас.

Керівництво «гірників» розглядає варіант створення клубу «Шахтар-2», який буде заявлений до Другої ліги України. Причина такого рішення – велика кількість футболістів, які не зможуть отримати шанс у команді Маріно Пушича.

«Шахтар» має намір надати шанс своїм футболістам у Другій лізі, аби вони мали регулярну ігрову практику і не доводилося віддавати молодих гравців в оренду.

На даний момент другі команди у третьому за силою дивізіоні мають кілька українських колективів – Рух, Полісся, Нива Тернопіль, Колос, Олександрія, Ворскла та Металіст 1925.

У поточному сезоні підопічні Пушича набрали 53 бали та посідають третє місце у турнірній таблиці. У чемпіонаті «гірники» проведуть ще п'ять матчів – проти Динамо, Чорноморця, Зорі, Інгульця та Руху.

Оцініть матеріал
(68)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Інтер – Комо. Прогноз і анонс на матч чемпіонату Італії
Футбол | 06 грудня 2025, 07:10 1
Інтер – Комо. Прогноз і анонс на матч чемпіонату Італії

Поєдинок відбудеться 6 грудня і розпочнеться о 19:00 за Києвом

ФОТО. Екс-дівчина зірки Реала почала зустрічатися з футболістом Шахтаря
Футбол | 06 грудня 2025, 02:15 3
ФОТО. Екс-дівчина зірки Реала почала зустрічатися з футболістом Шахтаря

Кауан Еліас закохав у себе колишню дівчину Родріго

Коментарі 4
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Володимир
Шахтёр по- прежнему скупает по городам и весям  подающих надежды молодых футболистов. В том числе и  для того , чтобы другим не достались . А этой молодёжи  нужна игровая практика , в том числе и как витрина для предпродажной подготовки .
Falko
Нову?! Колись існували і Шахтар-2, і Шахтар-3.
Велика кількість футболістів не може отримати шансу в головній команді? А що, проект "Арендоморець" уже закривається?
Mark4854590
Дивно, що третина клубів УПЛ мають команди у Другій лізі. а Шахтар та Динамо - ні