Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
20 квітня 2025, 20:00
Трансляція
Формула 1
Гран-прі Саудівської Аравії 2025. Гонка
Гонка завершена
Формула 1
| Оновлено 21 квітня 2025, 07:32
5685
6

Перемога і новий лідер загального заліку. Піастрі виграв гонку Формули-1

Піастрі виграв Гран-прі Саудівської Аравії і став лідером загального заліку

| Оновлено 21 квітня 2025, 07:32
5685
Перемога і новий лідер загального заліку. Піастрі виграв гонку Формули-1
Getty Images/Global Images Ukraine

Відбулася гонка у рамках гран-прі Формули-1 у Саудівській Аравії. Перемогу здобув пілот Макларена Оскар Піастрі, який переміг у боротьбі з Максом Ферстаппеном.

Топ-3 замкнув Шарль Леклер на Феррарі.

Вже на першому колі виїхав сейфіті-кар після аварії Юкі Цуноди на Ред Буллі та П'єрра Гаслі на Альпін.

І на старті штраф у 5 секунд на піт-стопі отримав Ферстаппен, який розпочав гонку з поулу і в першому повороті зрізав трасу і не дав Піастрі вийти у лідери. Незважаючи на хороший темп Макса, ці п'ять секунд стали ключовими у тактичній гонці з одним піт-стопом. Після зупинки Оскар вийшов на перше місце і не дав гонщику Ред Булла поборотися за перемогу.

Це дозволило Піастрі вперше у кар'єрі Ф-1 стати лідером загального заліку.

Впевнену гонку провів Шарль Леклер, який наприкінці пройшов Джорджа Расселла і заїхав на подіум. Перший подіум для Скудерії у сезоні.

Відзначимо прорив Ландо Норріса. Британець, який стартував лише 10-м, провів впевнений заїзд і фінішував четвертим, встигнувши обігнати і Льюїса Хемілтона, і обох пілотів Мерседеса.

Двома болідами у топ-10 заїхали пілоти Вільямса, а також Ісак Хаджар на Рейсінг Буллз.

Загальний залік (топ-5)

1. Оскар Піастрі (Макларен) – 99
2. Ландо Норріс (Макларен) – 89
3. Макс Ферстаппен (Ред Булл) – 87

4. Джордж Расселл (Мерседес) – 73
5. Шарль Леклер (Феррарі) – 47

Оцініть матеріал
(56)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

У Динамо повідомили важливу новину, пов'язану з єврокубками
Футбол | 04 грудня 2025, 22:07 3
У Динамо повідомили важливу новину, пов'язану з єврокубками

Столичний клуб розпочав продаж квитків на матч з «Фіорентиною»

Залишиться в Динамо. Суркіс відмовився відпускати талановитого півзахисника
Футбол | 04 грудня 2025, 17:55 1
Залишиться в Динамо. Суркіс відмовився відпускати талановитого півзахисника

Богдан Редушко дебютував за першу команду у матчі проти «Полтави»

Коментарі 6
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
antt
Все таки виходить у Ферстапена не такі погані шанси по цій гонці. Те що собі гірше зробив в першому повороті, але не аж так багато втратив. Бо я подумав треба буде два рази заїзджати а все вийщло за один. А він зрізав, і очевидно не пропустив, бо думав що це може пройде а без цього і так буде другим. І став другим, хоча можливо мав би шанси і на перше місце навіть якби пропустив ПІастрі в першому повороті.
antt
І щодо Леклерка то йому потрібно напевно залишити Ферарі, на відміну від Хемільтона який туди дуже хотів і помилився бо виступає набагато гіше ніж монегаск. Без переходу Леклерка так і далі буде претендувати на другі-треті місця хіба що і ми не будем знати чи він реально сильніший за Льюїса, чи Макларени наскільки сильні як пілоти чи лише машина у них така. До речі Сайнс не настільки відставав від Леклерка у Ферарі в минулих сезонах а тепер починає впевнено випереджати нового напарника Альбона у Вільямсі після не дуже вдалого старту сезону.
ss2000
Норрису нужно хладнокровие , эмоции мешают , а то уже " номер два " выходит в лидеры !
Harun Bakircioğlu
Вот вам Пиастри уже возглавил зачет. Ферстаппену вернулись дайвы и выдавливания в прошлых сезонах. По-хорошему, в таких ситуациях нужно оставлять место, но это не про Формулу-1, зато теперь все хвалят Пиастри за хладнокровие.
InterArsenalRealMadrid
Оскар Чемпіон