«Немає довіри». Зінченку порадили піти з Англійської Прем'єр-ліги
Мирон Маркевич оцінив перспективи захисника лондонського «Арсенала»
Відомий український тренер Мирон Маркевич оцінив перспективи захисника лондонського «Арсенала» Олександра Зінченка і порадив йому перейти в інший чемпіонат:
– Зінченко навіть після розгрому «Реала» у матчі-відповіді отримав крихти часу від Артети, вийшовши у компенсований час.
– Йому треба йти з «Арсенала», якщо до нього не має довіри. Чого там сидіти? Це моя думка, а вирішувати тільки Зінченку. Він ще молодий і йому треба грати, тим більше, він сильний футболіст.
– За інформацією ЗМІ, до Зінченка знову відновила інтерес «Боруссія» Дортмунд.
– Якщо це правда, то треба туди переходити. «Боруссія» – сильна команда. Зінченку потрібна ігрова практика, це і для збірної буде добре, – вважає Маркевич.
У поточному сезоні захисник провів 19 матчів у всіх турнірах, де забив один гол. Контракт Зінченка спливає в червні 2026 року. Орієнтовна вартість українського футболіста становить 22 млн євро.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Важливі події у всіх видах спорту спільно від Sport.ua та GGBET
Беттоні пробув тиждень на базі киян
