Вперше забив за клуб. Захисник Інтера розповів про вихід до півфіналу ЛЧ
Бенжамен Павар допоміг пройти «Баварію»
Захисник «Інтера» Бенжамен Павар проаналізував другий матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, в якому «змії» на своєму стадіоні приймали «Баварію». Бенжамен вперше відзначився голом за клуб та допоміг «Інтеру» зіграти внічию з опонентом (2:2).
Завдяки такому результату італійський клуб вийшов до півфіналу, де зустрінеться з «Барселоною».
«Я дуже радий своєму голу - я чекав на нього довгий час. Чесно кажучи, я навіть більше радий за команду, ніж за себе, хоча забити тут свій перший гол за «Інтер» було особливим почуттям. Нам потрібно було залишатися зосередженими.
Це була непроста гра, і тепер нам потрібно відновитися перед наступним матчем ліги. Ми не ставимо собі обмежень: у нас чудова команда і група співробітників, які працюють дуже добре. Ми завжди хочемо перемагати і хочемо продовжувати рухатися вперед. Ліга напружена, і матч із «Болоньєю» буде важким», - відповів Павар.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Збірна України без гри вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу
Цього разу за втомою від єврокубків заховатись не вийде
