Шоста «нейтральна» сіяна. Костюк отримала першу суперницю у Штутгарті
У 1-му раунді основної сітки Марта зіграє проти Мірри Андрєєвої
Друга ракетка України Марта Костюк (WTA 25) отримала першу суперницю на ґрунтовому турнірі WTA 500 у Штутгарті, Німеччина.
У 1-му раунді основної сітки українка зіграє проти шостої сіяної, «нейтралки» Мірри Андрєєвої (WTA 7). Це буде перша зустріч суперниць.
Якщо Костюк зуміє здолати Андреєву, то в 1/8 фіналу побореться або проти Єкатерини Александрової, або проти Людмили Самсонової.
У 2024 році Марта дійшла до фіналу в Штутгарті, де у двох сетах поступилася Єлені Рибакіній. Раніше стало відомо, що представниця Казахстану не захищатиме трофей на цих кортах.
Крім Рибакіної, від участі також відмовилися Чжен Ціньвень, Паула Бадоса, Онс Жабер і Барбора Крейчикова.
Перший номер посіву в Штутгарті отримала Аріна Соболенко, другий – в Іги Свьонтек. Вони та Коко Гофф, а також Джессіка Пегула почнуть виступи з 2-го кола.
П'ятисотник у Штутгарті пройде з 14 по 21 квітня.
Чвертьфінали в Штутгарті за посівом:
- Аріна Соболенко [1] – Діана Шнайдер [8]
Коко Гофф [4] –
Жасмін Паоліні [5]
- Мірра Андрєєва [6] –
Джессіка Пегула [3]
Емма Наварро [7] –
Іга Свьонтек [2]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Ангеліна заявлена у кваліфікації змагань WTA 125 у Ліможі, Франція
У Вашингтоні пройшло жеребкування фінального раунду чемпіонату світу
І сітка теж. І на цьому тлі забавні суто німецькі WC.