Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 20 серпня 2025, 05:05
533
0

Кирило ФЕСЮН: «Я мріяв про дебют за Шахтар. Були переживання»

Голкіпер оцінив свій дебют за «гірників»

| Оновлено 20 серпня 2025, 05:05
533
0
Кирило ФЕСЮН: «Я мріяв про дебют за Шахтар. Були переживання»
ФК Шахтар Донецьк. Кирило Фесюн

Голкіпер донецького «Шахтаря» Кирило Фесюн поділився емоціями після перемоги своєї команди над ЛНЗ (4:1) та оцінив свій дебют у складі «гірників» в УПЛ.

– Вітаємо з перемогою! У матчі з ЛНЗ ти офіційно дебютував за «Шахтар». Що це значить для тебе і як можеш оцінити свій дебют?

– Дякую! Так, це досить значний день для мене, тому що дебют у такому великому клубі – це те, про що я дуже довго мріяв, дуже довго чекав. І коли така нагода випала, то треба нею користуватися.

– Чи було хвилювання перед матчем, а може, навіть і під час гри?

– Дійсно, перед грою були деякі переживання – команда підтримала. У грі вже не відчувалося цього мандражу, тому все добре.

– Які настанови перед поєдинком давали Андрій Пятов та Раймонд ван дер Гоув? Можливо, щось казав капітан команди чи інші хлопці?

– Підказували, щоб діяв спокійно, що не треба нічого видумувати. Знав, треба робити те, що від тебе залежить, а там уже як вийде.

– Ти чув, як під час матчу вболівальники вигукували твоє прізвище?

– Так, звісно, чув. Це дуже приємно.

– Що відчуваєш в такі моменти?

– Дуже приємно, дуже.

– Якщо загалом підбивати підсумки цього матчу, то якими є твої висновки?

– Вважаю, що ми переграли суперника, повністю домінували. Були в них деякі моменти, але добре, що ми виграли та взяли три важливі очки.

Оцініть матеріал
(9)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.