«Суперник складніший». Екс-форвард Динамо порівняв пари у півфіналі Кубка
Максим Шацьких поділився думкою про перспективи київського клубу цього сезону
Легендарний футболіст київського «Динамо» Максим Шацьких в ексклюзивному інтерв'ю Sport.ua оцінив шанси підопічних Олександра Шовковського у чемпіонаті, а також порівняв півфінальні пари у Кубку України:
– Максиме Олександровичу, як вважаєте, які шанси у «Динамо» на чемпіонство України?
– Які шанси? «Динамо» яким у турнірній таблиці йде? Першим з відривом у 4 очки від другої «Олександрії». Все, як кажуть, у їхніх руках, головах та все інше. Все залежить від них. Це найголовніше. Не треба дивитися, хто як зіграв. Від вас все залежить. Якщо усі матчі виграєте, то ви чемпіони.
– А що ви думаєте щодо півфіналів Кубка України? «Динамо» явний фаворит у парі з «Буковиною», а «Шахтар» має зіграти з «Поліссям», у якого донеччани жодного разу не вигравали.
– «Полісся» – суперник складніший, звичайно. Це не «Буковина», ясна річ. Але подивимося-побачимо. По матчу «Буковина» – «Динамо» нема чого говорити. Чи мають кияни проходити команду із Чернівців? Це навіть не обговорюється.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
У Житомирі проблеми зі світлом
Лідером після першого кола турніру несподівано став черкаський ЛНЗ