Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Англія
| Оновлено 07 квітня 2025, 07:00
203
0

МАРЕСКА: «Гравці Челсі пробили більше 20 разів. Не вистачило забитого гола»

Головний тренер Челсі прокоментував нічию проти Брентфорда

| Оновлено 07 квітня 2025, 07:00
203
0
МАРЕСКА: «Гравці Челсі пробили більше 20 разів. Не вистачило забитого гола»
ФК Челсі. Енцо Мареска

Головний тренер Челсі Енцо Мареска прокоментував нічию против Брентфорда (0:0) у матчі 31-го туру АПЛ:

«В цілому ми зіграли хороший матч. Ми готували гру таким чином, щоб почати однією тактикою і закінчити іншою. Ми грали в четвер ввечері, важка гра, відновлювалися на 24 години менше від суперників. Складний стадіон, сонячний день, поле було сухим, й вони намагалися загальмувати темп гри.

В цілому ми зробили достатньо, щоб виграти. Ми пробили більше 20 разів. Єдине, чого нам не вистачило – це гол, але в цілому я задоволений виступом.

Коли не вдається виграти, важливо не програти, взяти очко та рухатися вперед. На цьому етапі сезону 24 години можуть змінити ситуацію щодо відпочинку та енергії, тому я задоволений виступом. Гравці віддали все.

Ми грали в четвер ввечері. Не всі з наших гравців були на 100%. Ідея полягала в тому, щоб почати однією тактикою і завершити іншою. План майже спрацював, тому що в останні 30 хвилин ми створили більше моментів.

Дуже добре видно, наскільки сильний Брентфорд і що вони намагаються зробити, не тільки при стандартних положеннях, але й в атаках після втрат м’яча, але, окрім останнього контрнападу, який ми пропустили, ми добре їх контролювали.

Якби ми вирішили почати перший тайм так, як закінчили, то, ймовірно, через 45 хвилин наша команда не була б достатньо фізично готовою, щоб завершити гру. Ми намагалися знайти рішення.

Після 45 хвилин, 1 години, наша команда ставала все кращою. Ми намагалися тримати м’яч, щоб вони бігали, і після години гри вони могли б втомитися. Ми очікували покращення в другому таймі».

Оцініть матеріал
(1)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Деонтей ВАЙЛДЕР: «Усик? Один раз правою – і кінець. Вони хочуть це бачити»
Бокс | 05 грудня 2025, 01:02 1
Деонтей ВАЙЛДЕР: «Усик? Один раз правою – і кінець. Вони хочуть це бачити»

Американець розповів, як перемогти українця

Бєлік знову стріляє собі в ногу. Хоча у його словах була і є правда
Футбол | 04 грудня 2025, 12:30 36
Бєлік знову стріляє собі в ногу. Хоча у його словах була і є правда

Головний тренер «Шахтаря» U-19 продемонстрував амбіції, але зробив це занадто прямолінійно

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.