Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Греція
|
3974
0

МЕНДІЛІБАР: «Яремчук – гравець, який з початку сезону працював без перерви»

Головний тренер Олімпіакоса висловився про Романа після перемоги над Панатінаїкосом

МЕНДІЛІБАР: «Яремчук – гравець, який з початку сезону працював без перерви»
ФК Олімпіакос. Хосе Луїс Менділібар

Головний тренер Олімпіакоса Хосе Луїс Менділібар висловився про українського форварда команди Романа Яремчука, який зробив дубль у матчі проти Панатінаїкоса (4:2):

– Тренер Панатінаїкоса сказав, що стиль Олімпіакоса був типовим, як завжди. Можливо, вони не можуть зрозуміти тактику. Чи можете ви висловити свою думку? А також залиште коментар про Яремчука та його гру в останніх матчах.

– Це приблизно те, про що я вам говорив раніше: ми граємо однаково проти всіх команд і на будь-якому стадіоні. Нам байдуже, чи грає суперник із двома, трьома чи більше захисниками, ми завжди хочемо бути такими самими сильними й агресивними проти кожного суперника, це наша ідея.

Яремчук – гравець, який від початку сезону працював без перерви, не висловлюючи своєї думки і не вимагаючи нічого, не підвищуючи голосу і не просячи нічого понад те, що він отримував. Від нападника ми не просто отримуємо гол, Яремчук робить на полі набагато більше, що було видно з його першого забитого голу.

Хтось може сказати, що це вина воротаря, але якщо нападник не йде за м'ячем, голу не буде. Ми попросили його бути агресивним і пресингувати, і він показав, що може це робити.

– Схоже, ви мали рацію щодо Яремчука, бо залишили його, хоча він міг піти ще в січні.

– Ми повинні поважати кожного. Чого я не хочу робити, так це ставитися до людини так, ніби вона ніщо. У його випадку, оскільки нападник може не забивати в якийсь період або грати не дуже добре, ви не можете просто повернутися до нього спиною, дати йому спокій і вигнати, особливо якщо він хороший хлопець. Навіть якщо справи йдуть не так, як хотілося б, хороший характер у команді завжди їй допомагає.

Оцініть матеріал
(46)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Афеллай назвав найскладнішого суперника у потенційній групі ЧС з Україною
Футбол | 06 грудня 2025, 04:25 0
Афеллай назвав найскладнішого суперника у потенційній групі ЧС з Україною

Ексгравець збірної Нідерландів оцінив жеребкування чемпіонату світу

Мирон МАРКЕВИЧ: «Добре, що не Іспанія і не Португалія»
Футбол | 05 грудня 2025, 22:18 3
Мирон МАРКЕВИЧ: «Добре, що не Іспанія і не Португалія»

Авторитетний вітчизняний тренер висловився про можливих суперників збірної України на ЧС-2026

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.