Перес натякнув на повернення у Ф1: «У мене є шість місяців для рішення»
Чи стане Каділлак його новою командою?
Серхіо Перес заявив, що у нього є шість місяців для визначення подальшого кар’єрного шляху, тоді як його все частіше пов’язують із поверненням у Формулу-1.
Мексиканець залишив Формулу-1 після виходу з Ред Булл наприкінці минулого сезону. За чотири роки у складі команди він виграв п’ять гонок і здобув 29 подіумів, але в останньому сезоні мав труднощі з темпом.
Цього року Перес не брав участі в перегонах, але не виключає повернення у 2026-му.
У мене є шість місяців. Я дав собі цей час, щоб оцінити варіанти та вирішити, яким буде наступний крок у моїй кар'єрі, — заявив Перес у коментарі для Prodynamics.
Двері відкриті в багатьох напрямках. Сьогодні я маю можливість самостійно визначити своє майбутнє. Це важливе рішення, тому я хочу дати собі час і простір, щоб зробити правильний вибір.
Чи стане Перес частиною проєкту Каділлак?
Останніми тижнями ім'я Переса все частіше з’являється серед потенційних кандидатів на місце в команді Каділлак, яка дебютує у Формулі-1 у 2026 році.
Американський виробник заявляв про бажання залучити хоча б одного досвідченого гонщика. У цьому контексті Перес, один із найбільш досвідчених пілотів в історії Формули-1, виглядає привабливим варіантом.
Крім того, його популярність у Мексиці та Південній Америці може зробити його не лише ключовим спортивним активом, а й комерційно вигідним вибором для Каділлак.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Проблеми для Арсеналу та Баварії, атлетичне дербі Іспанії, південь проти півночі Італії
Захарченко, Осипенко, Редушко, а також Пономаренко не потрапили до заявки на матч Національної ліги