На помилці воротаря. Полісся здобуло перемогу над ЛНЗ у Черкасах
Команда Григорчука знову не потішила рідних уболівальників
Міжнародний футбол завжди привертав до себе чималу увагу вболівальників, проте справ в національних першостях усе ж таки є більш пріоритетними, тож після березневих матчів за участі збірних ми повертались до ігор у рамках української Прем’єр-ліги. А там уже встиг розпочатись двадцять другий за ліком тур, тож зовсім незабаром нам доведеться підбивати підсумки всього сезону.
А чи будуть вони схвальними для таких команд, як черкаський ЛНЗ та житомирське «Полісся», покаже лише час. І, зокрема, їхня очна зустріч на полі черкаського стадіону «Центральний» теж мала б дати певні відповіді цього футбольного вікенду. Особливу реакцію очікували ми побачити й від «вовків», які перед початком міжнародної перерви поступились правом сили в Поліссі у надзвичайно принциповій дуелі проти рівненського «Вересу» (1:5). Тим часом у «бузкових» під орудою Романа Григорчука почала з’являтись уже певна стабільність.
Дійшло до того, що головний тренер ЛНЗ навіть не мав потреби проводити ротацію перед початком звітної зустрічі. А от від Імада Ашура ми побачили варіант із п’ятьма центральними захисниками, що вказувало на бажання гостей, у першу чергу, захистити власні ворота від швидких атак суперників. Господарі таким чином залишились фактично без своєї головної зброї, тому й перший тайм у їхньому виконані містив у собі лише момент Ейнела ще на початку гри, і все на тому. Переграти Кудрика під гострим кутом тоді так і не вдалось.

При цьому «Полісся», наче й не наполягаючи на власних атаках, змогло відзначитись голом у воротах суперників посеред тайму. Але його скасували через гру рукою від Чоботенка під час спроби завершити подачу кутового з лівого флангу від Майсурадзе на дальню стійку. Власне захисник «вовків» спочатку навіть і не намагався святкувати цей гол, тож залишалось лише дочекатись вердикту VAR – усі розуміли, яким він буде. А тайм так і завершили без голів.
У другому таймі «Полісся» спробувало більш активно розпочати гру в плані атаки, і зрештою це забезпечило гостям результат. Під час моментів Гонсалвеша та Гуцуляка, останній із яких завершився влучанням у поперечину з рикошетом від захисника за підсумку дальнього удару, було зрозуміло, що забитий гол від «вовків» уже десь зовсім поруч. І він таки прийшов – Гуцуляк тоді заробив кутовий, а подачу Назаренка із стандарту над власними руками примудрився пропустити Кучеренко. Крушинський просто підставив ногу перед порожніми воротами.
Після цього, як зазвичай трапляється, господарі мали відповідати хоча б якоюсь гостротою перед власними вболівальниками. Але ні – ми довго чекали на те, коли ЛНЗ створить небезпечний момент, але якщо таким і вважати удар Путрі зльоту до рук Кудрика на завершення подачі з лівого флангу десь за п’ять хвилин до кінця основного часу, то далеко з таким доробком зайти точно б не вдалось. Зрештою, «бузкові» ні за що й не зачепились у цій грі.
Наступними вихідними черкаський ЛНЗ гратиме в гостях у одеського «Чорноморця», тоді як житомирське «Полісся» посеред тижня поїде на дербі проти рівненського «Вереса» в Кубку України, а потім прийматиме львівські «Карпати».
Наші оцінки:

ЛНЗ (заміни): Молло – 6,0, Наумець – б/о, Нонікашвілі – б/о, Бойко – б/о.
«Полісся» (заміни): Бітон – 6,5, Батіста – 6,0, Тейлор – б/о, Брістрич – б/о, Мельниченко – б/о.
Українська Прем'єр-ліга. 22-й тур.
ЛНЗ – «Полісся» - 0:1
Гол: Крушинський, 54
Попередження: Путря, 34, Яшарі, 75 – Чоботенко, 33, Сарапій, 49, Бітон, 68, Бабенко, 70, Брістрич, 90+1
ЛНЗ: Кучеренко – Драмбаєв, Дайко, Муравський, Путря – Тілль (Бойко, 88), Танковський (Нонікашвілі, 81), Яшарі – Ейнел (Наумець, 81), Момо (Молло, 67), Г. Пасіч.
«Полісся»: Кудрик – Михайліченко, Сарапій, Чоботенко, Віале, Майсурадзе (Тейлор, 87) – Назаренко (Брістрич, 86), Крушинський (Бітон, 64), Бабенко, Гонсалвеш (Батіста, 64) – Гуцуляк (Мельниченко, 90+2).
Арбітр: Микола Балакін (Київська обл.).
Стадіон: «Центральний» (Черкаси).
Удари (у площину): 7 (3) – 12 (4)
Кутові: 3 – 7
Офсайди: 1 – 0.
ЛНЗ - ПОЛІССЯ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Температура: 12°C
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Микола Шапаренко, Крістіан Біловар та Шола Огундана повернулися до загальної групи
У разі поїздки на мундіаль, синьо-жовті проведуть матчі в Арлінгтоні, Х'юстоні, Канзасі та Гваделупі