«Не можна таке виносити на публіку». Легенда Динамо – про конфлікт у клубі
Максим Шацьких прокоментував поведінку Ваната та Пономаренка

Легендарний гравець київського «Динамо» Максим Шацьких поділився думкою щодо конфлікту між двома футболістами – Владиславом Ванатом і Матвієм Пономаренко:
– На жаль, нещодавно у матчі «Динамо» ми бачили конфлікт на полі між Ванатом і Пономаренком. Як ви вважаєте, що це було взагалі? І чи потрібно так на полі з'ясовувати стосунки?
– Звісно, ні, такого не можна показувати. Що там відбулося, я чесно не в курсі. Я не знаходжуся всередині команди, а в когось дізнаватися і запитувати – це некоректно. Якщо щось там навіть і було, це нормальний процес. Два молоді хлопці, може хтось не так подивився, не так сказав, не так відповів.
Не знаю, важко. Але це все емоції. З часом і з віком хлопці будуть розуміти, що емоції треба намагатися тримати при собі. А з'ясовувати все десь у роздягальні, в душовій і спокійно. Що не подобається, те сказати один одному, потиснути руки, щоб такого в подальшому не відбувалося. На публіку не варто ніколи це виносити, – переконаний Шацьких.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Роман Григорчук прокоментував можливу роботу у національній команді


Гравець думає про те, щоб зіграти на Клубному чемпіонаті світу




Если не скажут правду, то журналюги могут все перекрутить.