«Це була мета». Фрей проаналізував перемогу в загальному заліку Кубка IBU
Норвежець не чекав такого результату
21-річний біатлоніст збірної Норвегії Ісак Фрей поділився думками щодо перемоги в загальному заліку Кубка IBU-2024/25. Для молодого норвежця це перша особиста нагорода в кар'єрі на такому рівні.
На цьогорічному Кубку IBU Ісак оформив чотири перемоги, хоча всього біатлоніст 11 разів опинявся на подіумі.
«Я насправді здивувався. Не знав, що моя перевага перед Сівертом Баккеном така, що я зможу перемогти за тиждень до кінця сезону. Коли тренери сказали, що виграв загальний залік, було дуже круто.
Сезон був просто неймовірний, від самого відкриття в Ідре до цього моменту в Отепяя. Це була моя мета перед сезоном. Тож я дуже щасливий.
Найкращий момент сезону? Важко вибрати один момент. Я вірю, що стабільність моя головна сила. Найяскравішим моментом було золото в індивідуальних перегонах на Відкритому чемпіонаті Європи», – відповів Фрей.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Заграємо ТМ практично на всі матчі, але прогнозуємо і один верховий поєдинок
Підопічні Енріке переконливо обіграли «Ренн»
