«Всі вболівали за Динамо» Ексгравець збірної України – про перехід в Шахтар
Артем Федецький розповів, чому вибрав донецький клуб

Колишній футболіст збірної України Артем Федецький розповів, чому вибрав донецький «Шахтарі», а не київське «Динамо»:
«Очевидно, що у дитинстві всі вболівали за «Динамо». Все змінилося, коли Ринат Ахметов узяв донецький клуб під своє крило. «Шахтар» повністю змінив свій напрямок та став головним суперником для київського клубу.
Коли я грав, активно будувалася академія, з'явилося багато нового. Було обрано бразильський вектор. Усі розуміли, що «Шахтар» має показувати стабільний результат одразу, а не чекати кілька років. Ніхто не чекав, щоб зростала молодь.
Це було ключовим фактором для мене – те, як клуб розвивався. Плюс рішення батька, він порадив перейти туди. От я й вирішив із Луцька такою далекою дорогою поїхати до Донецька», – сказав Федецький.
У 2019 році український захисник залишив львівські «Карпати» та взяв невелику паузу у кар'єрі. Пізніше грав за клуб «Вотранс» Луцьк і в 2022 році остаточно повісив бутси на цвях.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Півфінали на тисячнику в США: Соболенко – Кіз, Андрєєва – Свьонтек


Аль-Наср провів швидкий гол у ворота команди Аль-Холуд



З "нетерпінням очікується" на отримання українського громадянства 4-5 бразильськими гравцями.
і тоді академія ШД попре...