Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Легка атлетика
| Оновлено 13 березня 2025, 20:48
443
0

Лондон переписує історію. Марафон поб’є світовий рекорд

Лондонський марафон має намір побити світовий рекорд

| Оновлено 13 березня 2025, 20:48
443
0
Лондон переписує історію. Марафон поб’є світовий рекорд
London Marathon

Лондонський марафон 2025 року має намір увійти в історію як найбільший марафон у світі за кількістю учасників.

Очікується, що 27 квітня понад 56 000 бігунів подолають 42 кілометри. Це перевищить поточний рекорд у 55 646 фінішерів, встановлений Нью-Йоркським марафоном у листопаді 2024 року.

З часу проведення першого Лондонського марафону у 1981 році у ньому взяли участь понад 1,3 мільйона бігунів. Понад 840 000 людей подали заявки на участь у забігу, побивши світовий рекорд у 578 304 особи, встановлений у 2024 році.

«45-й рік є знаковим для нас, і було б чудово відзначити це, ставши найбільшим марафоном, який коли-небудь проводився у світі. Лондонський марафон – це не просто свято.

День марафону - це надзвичайний день, коли громади об'єднуються, щоб відсвяткувати найкращі людські якості, коли десятки тисяч учасників долають легендарну 26,2-мильну дистанцію від Грінвіча до торгового центру The Mall і збирають десятки мільйонів доларів на благодійність», – сказав Х'ю Брашер, генеральний директор Лондонського марафону.

Дмитро Гонтар Джерело: BBC
Оцініть матеріал
(4)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.