Салах побив рекорд Ліверпуля за результативними діями в одному сезоні АПЛ
Салах відзначився дублем у ворота «Саутгемптона»
Нападник «Ліверпуля» Мохамед Салах оформив дубль у ворота «Саутгемптона» та побив клубний рекорд за кількістю результативних дій в одному розіграші АПЛ, який належав Луїсу Суаресу (44 на 43).
8 березня відбувся матч 28-го туру Англійської Прем'єр-ліги між «Ліверпулем» та «Саутгемптоном». Гра завершилася перемогою «мерсисайдців» з рахунком 3:1.
У своєму найкращому сезоні за Ліверпуль в АПЛ (2013/14) Суарес відзначився 31 забитим м'ячем та 12 асистами, а Салах у нинішній кампанії англійського чемпіонату оформив 27 голів та віддав 17 результативних передач.
У цьому розіграші Прем'єр-ліги «Ліверпуль» є лідером турнірної таблиці (21 перемога, 7 нічиїх, 1 поразка).
Most goals + assists in a Premier League season for Liverpool:
— Squawka (@Squawka) March 8, 2025
◉ 44 - Mohamed Salah (2024/25)
◎ 43 - Luis Suarez (2013/14)
◎ 42 - Mohamed Salah (2017/18)
Mo sets a new personal best, a club record and equals the 38-game season record against Southampton. 👑 pic.twitter.com/sZegWxw2fA
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
На цей раз команда програла Норвегії
Шевальє, Хакімі, Дембеле перебувають у лазареті паризької команди, Ернандес дискваліфікований