Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Перша ліга
| Оновлено 06 березня 2025, 17:52
2396
0

Клуб Першої ліги посилився футболістами, які виступали в УПЛ

ЮКСА боротиметься за підвищення у класі

| Оновлено 06 березня 2025, 17:52
2396
0
Клуб Першої ліги посилився футболістами, які виступали в УПЛ
ФК Лівий Берег. Віталій Чеботарьов

Клуб Першої ліги ЮКСА готується до другої частини сезону. Команда йде на сьомому місці, але до зони перехідних матчів лише три очки.

Новими гравцями команди стали голкіпер Віталій Чеботарьов, опорний хавбек Андрій Співаков та правий вінгер Юрій Козиренко, повідомляє журналіст Дмитро Вєнков. Андрій Співаков виступав за «Лівий Берег» та у першій частині сезону зіграв 15 матчів. Юрій Козиренко зіграв 5 матчів за Інгулець.

За інформацією джерела, до команди також може приєднатись центральний захисник Павло Лук'янчук. Гравець очікує на розрив контракту з «Оболонню» і вже отримав пропозицію від ЮКСА.

А ось центральний нападник ФСК «Маріуполь» Іван Петренко, який перебував на перегляді, не підійшов до ФК ЮКСА.

Раніше повідомлялося, що до клубу Першої ліги України приєднався син легенди збірної Бразилії.

Оцініть матеріал
(17)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.