Президент Зорі: «Бражко здав. У нашому клубі він грав інтенсивніше»
Євген Геллер прокоментував виступ півзахисника «Динамо»
Президент луганської «Зорі» Євген Геллер прокоментував виступ півзахисника київського «Динамо» Володимира Бражка:
«Дивіться, особисто мені Бражко подобається, але останнім часом він трохи здав. Поясню, чому. Коли він грав у «Зорі», інтенсивність була високою, тому що ми не завжди грали першим номером і на нього лягало більше відповідальності.
«Динамо» грає першим номером, тому там відповідальності у гравця менше. Тому ми й побачили гол «Ворскли» в останньому матчі (1:1). Я неодноразово казав, що йому потрібно ще півроку чи рік, щоб удосконалюватись. Проте зробити це у київському клубі важко, адже вони мають дуже високі цілі.
Буває страх великих клубів. Не можу говорити, що він є у Бражка, але в «Динамо» йому важче. Якби він провів ще сезон у нас, став сильнішим, то ви б побачили зовсім іншого футболіста. Йому треба зміцніти психологічно», – вважає Геллер.
У поточному сезоні Бражко провів у складі «Динамо» 22 матчі у всіх турнірах, забив три голи та віддав дві результативні передачі. У сезоні 2022/23 півзахисник виступав у складі луганської «Зорі», де зіграв у 29 поєдинках чемпіонату (сім забитих м'ячів та один асист).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Михайло Федунов приєднався до тренерського штабу Костюка
Беттоні пробув тиждень на базі киян
