Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Легка атлетика
| Оновлено 26 лютого 2025, 18:41
512
0

Олег ДОРОЩУК: «Сподівався, що зможу показати такий результат»

Олег Дорощук розповів про своє досягнення, конкуренцію і плани на майбутнє

| Оновлено 26 лютого 2025, 18:41
512
0
Олег ДОРОЩУК: «Сподівався, що зможу показати такий результат»
Getty Images. Олег Дорощук

Олег Дорощук 22 лютого став чемпіоном України з легкої атлетики. Його результат – 2.32 метри є одним з найкращих у світі в цьому сезоні.

Виданню SportBusiness.Media український стрибун розповів про своє досягнення, конкуренцію і плани на майбутнє.

Спортсмен сподівався, що покаже такий результат:

«Сподівався, що зможу показати такий результат, адже весь сезон був близько до цього результату. Радію, що саме тут вдалося його показати», – коментує Олег.

Дорощук каже, що ніякої таємниці досягнень немає:

«Ніякого секрету немає. Це сумлінна фізична праця і бажання щось показувати», – каже український стрибун.

Конкурента Дмитра Нікітіна він вважає крутим соперником:

«Він крутий спортсмен, показав відмінний результат. Я дуже радий за нього, вітаю його з чудовим виступом. Він великий молодець!», – сказав Олег Дорощук.

Спортсмен акцентує увагу, що попри війни важливо проводити такі турніри:

«Наприклад, сьогодні я стрибнув 2.32 метри — це світовий лідер сезону. І люди побачили, що навіть попри тривоги, обстріли та війну, ми продовжуємо виступати, боротися та показувати, що Україна може бути серед найкращих у світі», – розповідає Олег Дорощук.

Також Дорощук розповів про дальші спортивні плани:

«Попереду чемпіонат Європи та чемпіонат світу і на цьому зимовий сезон має закінчитись», – каже Олег.

Дмитро Гонтар Джерело: Sport Business Media
Оцініть матеріал
(5)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.