Сергій ШИЩЕНКО: «Важкий матч. На емоціях зараз нічого не хочу казати»
Фахівець задоволений результатом, але не грою команди

Головний тренер київської «Оболоні» Сергій Шищенко поділився емоціями від перемоги своєї команди над «Ворсклою» у 18-му турі Української Прем'єр-ліги (1:0).
Дуже тяжка гра. Ми розуміли, що Ворскла дуже потужна команда, яка чудово працює з м’ячем. Дуже класні переходи з оборони в атаку, швидкісні атаки, швидкісні переходи.
Тому ми це розуміли і ви бачили, що сьогодні Ворскла нам завдала проблем, але вже проаналізуємо і будемо робити якісь висновки, як ми діяли і в обороні, і в атаці. Нам дуже потрібна була сьогодні перемога, тож дуже важливий матч і я дуже задоволений результатом команди. Не зовсім грою, а на емоціях зараз нічого не хочу казати, але вже проаналізуємо матч і потім будемо якісь висновки вже з хлопцями робити.
Денис Марченко сьогодні в основі. Це збіг обставин чи хлопець заслужив?
Ні, він заслужив. Ми планували його.Він дуже чудово провів збори. Дуже талановитий воротар. Ще йому треба прогресувати, ще треба навчатися.Я вважаю, що це майбутнє команди і вже від нас залежить, як він буде прогресувати і від нього самого.
Продовження цього питання. Президент зараз дає інтерв’ю і каже, що Денис Марченко – це в майбутньому гравець Збірної України. Причому не молодіжної, а національної. Ваша думка з цього приводу?
Звісно, він талановитий воротар, талановитий гравець. Дуже чудовий хлопець, який дуже класно працює на тренуваннях. Дуже хоче добитися у футболі тих мрій, які в нього є. Я вважаю, що він заслуговує на компліменти зараз. Він дуже чудову гру провів, але ще багато часу і напевне помилки, і розчарування будуть, але він з цим впорається. Звісно, я хочу, щоб він досяг мети, якої кожен гравець хоче досягти, опинитися в національній збірній Україні.
Помітно було, що деякі гравці грали не на своїх звичних позиціях.
Так в нас обмежена кількість гравців, тому що в нас є хворі, травмовані, але травмовані хлопці вже з наступного тижня будуть працювати в загальній групі. А є хворі хлопці, яким хочу побажати швидше одужати, щоб вже готуватися з командою.
Як оціните дії Костянтина Бичека на позиції центрфорварда?
Позитивно, тому що він в останніх матчах на зборах ми його використовували на цій позиції. Мені дуже подобалось, тому що він і в Металісті грав на цій позиції. Мені дуже сподобалося, як він діяв в матчах на зборах. Сплановано було, щоб він грав нападником.
Як ви оціните дебют Ільїна та Устименка?
Устименку зараз ще тяжко, тому що він перехворів серйозно. Він тільки набирає кондиції, але він по максимуму сьогодні зіграв той час, який в нього був. Хлопцям ще потрібно адаптуватися до вимог, до команди. Був час, звісно, але я вважаю, що він ще прибавить і буде ще краще, ніж у цьому матчі.
З трибуни здалося, що команда створила один небезпечний момент. Це так гарно зіграв суперник чи хлопці перехвалювалися?
Я думаю це в комплексі, тому що ми збори починали, знаєте так, атакувальні дії не дуже потужні були в нас і пропускали дуже багато м’ячів. Потім вже адаптувалися до кліматичних умов, і до полів. І потім ми вже додавали і в грі, і в атакуючих діях. Мені дуже сподобалося як команда грала в останніх матчах на зборах, дуже агресивно, продуктивно. Я трошки здивований, що в нас сьогодні фактично мало що виходило. Побачимо, я думаю десь хвилювання теж важливе, до матчу зашкалювало для нас, тому і психологічний момент теж є.
Наступний матч проти Полісся. Чи буде якась подвійна мотивація для вас? Чи є надбажання перемогти?
Звісно, мотивація є, тому що це для мене вже рідний клуб, я в ньому провів чотири роки на різних посадах. Я дуже поважаю команду, клуб, президента, людей, які працюють там. Звісно, мотивація буде і в мене зашкалювати, і в хлопців, тому що я їх теж мотивую деякими моментами, тому я думаю, що буде дуже класна гра для вболівальників.
За зимову паузу тільки два підсилення, більше не змогли, чи більше не потрібно було?
Ми точково підсилилися, ми вели перемовини з цими двома гравцями, ми хотіли ще підсилити позиції, ми розглядали Еміля Мустафаєва, він хотів бути тут в Оболоні, але він опинився в Чорноморці. Він хотів грати тут, але він в іншій команді, тому ці три трансфери ми планували, два вийшли, один ні, потім вже не розглядали нікого, тому що є хлопці, які дуже чудово діють на тренуваннях, в іграх, які можуть прогресувати. Ви бачили, що їх відношення дуже потужне і вони приносять нам результат.

Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Марта впевнено розібралася з Анною Блінковою у 1/16 фіналу турніру WTA 1000 у США


Бельгійці забили три голи у другому таймі




