Проблеми з газоном. Карпати не зможуть провести у Львові домашню гру
Львів'яни хочуть приймати ЛНЗ в Житомирі

Як стало відомо Sport.ua календарний поєдинок 19 туру чемпіонату УПЛ «Карпати» – ЛНЗ може відбутися не у Львові, а в Житомирі.
За наявною інформацією керівництво львівського клубу звернулося з таким проханням до своїх колег з ФК «Полісся». Це викликано тим, що львів'яни вирішили, незважаючи на морозну погоду, не включати підігрів на стадіоні «Україна», де мав би 28 лютого відбутися матч з черкащанами. А провести поєдинок на «Арені-Львів» не реально, бо наступного дня там «Шахтар» буде приймати «Олександрію». Й ніхто не буде ризикувати станом газону на одній з кращих спортспоруд України.
Що стосується звернення до житомирян, то це обумовлено тим, що в Житомирі вже включили підігрів, адже 22 лютого на старті другої частини сезону «Полісся» гратиме з «Інгульцем».
До речі, через проблеми з трав'яним газоном у Львові футболісти «Карпат» змушені готуватися до недільного протистояння з «Динамо» на штучному покритті стадіону «Сокіл».
Наразі в активі «Карпат» 24 очки й вони посідають шосте місце в УПЛ.
Раніше ми повідомляли, що «Карпати» підписали бразильського легіонера.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Голкіпером цікавиться «Галатасарай» та «МЮ»


Поєдинок відбудеться 26 березня о 02:00 за Києвом


