«Найгірший». Наставник Аталанти розкритикував гравця власної команди
Джан П'єро Гасперіні незадоволений діями Адемоли Лукмана

18 лютого відбувся матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги чемпіонів, в якому італійська «Аталанта» поступилася бельгійському «Брюгге» (1:3) і вилетіла з турніру – у першому поєдинку також програли (1:2).
На 61-й хвилині нігерійський нападник Адемола Лукман («Аталанта») не реалізував пенальті та не скористався можливістю скоротити відставання у рахунку. Наставник італійського клубу Джан П'єро Гасперіні не добирав слів і різко розкритикував підопічного:
«Пенальті? Він не мав його пробивати. Адемола – один з найгірших виконавців пенальті, яких я коли-небудь бачив за всю кар'єру тренера.
Ми домовилися, що пенальті може бити лише Ретегі чи де Кетеларе. Очевидно, Лукман був в ейфорії, бо забив один гол і ухвалив таке рішення. Це був неприємний і незрозумілий жест з боку футболіста. Після цього гра згасла», – сказав Гасперіні.
Варто зазначити, що у поєдинку з «Брюгге» Лукман вперше не реалізував пенальті у складі італійського клубу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Мануель Аканджі планує залишити англійський клуб


Крістіан Біловар вляпався в неприємну історію



