У Астон Вілли проблеми. Бубакар Камара пропустить декілька матчів
Опорний півзахисник «Астон Вілли» вибув щонайменше на два тижні
«Астон Вілла» має серйозні проблеми у захисті. Через травми Езрі Конса та Пау Торреса, Унаї Емері перевів у центр захисту Бубакара Камара. Але й він зазнав травми.
Опорник «Астон Вілли» Бубакар Камара через кадрові проблеми матч 25-го туру АПЛ проти «Іпсвіча» грав на позиції правого центрального захисника. Але вже на початку матчу гравець отримав травму і залишив поле на 16-й хвилині.
Головний тренер «Астон Вілли» Унаї Емері повідомив, що Камара пропустить щонайменше два тижні. Француз точно не зіграє у матчі проти «Ліверпуля». Також Камара може пропустити перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.
Раніше повідомлялося, що Оллі Воткінс став найкращим бомбардиром «Астон Вілли» в домашніх матчах Прем'єр-ліги.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Микола Шапаренко, Крістіан Біловар та Шола Огундана повернулися до загальної групи
Боксер назвав самого себе